Tanio skóry nie sprzedam

jebana plaga


Dodam jeszcze że te zjeby jeżdżą bez oświetlenia, OC i cześć wypadków jest skutkiem że dzban jedzie że słuchawkami na uszach bądź też pierdoli przez telefon. Jazda miejscami dla pieszych na przemian że ścieżką lub jezdnia bo tam akurat jest zielone w tej chwili. Oczywiście cześć z tych wypadków to wina samochody co widać nawet bez wielkiej analizy ale zadziwia mnie ilu użytkowników ma włączony tryb nieśmiertelności na drodze.
 
View attachment 82941
Stosunkowo udanej soboty panowie :conorsalute:
Mi brakuje tutaj Yul Brynner (Siedmiu wspaniałych) laureat Oscara, czy Telly Savalas (Kojak) nominowany do Oscara, jak chodzi o największych łysoli aktorów, którzy nosi ją też dużo dłużej i chyba wogóle nie są kojarzeni z włosami... :boss:
Screenshot_2023-11-05-18-54-57-419~2.jpg

Screenshot_2023-11-05-18-56-01-812~2.jpg
 
Kurde powiem Wam, że dużo "teorii spiskowych" krąży po 3city w związku z tym Grzegorzem Borysem.
Słyszałem, że albo zrobił to w afekcie bo dowiedział się, że dziecko nie jest jego.
Ale słyszałem też takie, że wrabiają go w zabójstwo bo miał jakieś informacje, które nie mogą wyjść do opinii publicznej.
To on był żołnierzem czy jakimś urzędnikiem?
 
To on był żołnierzem czy jakimś urzędnikiem?
Marynarzem w służbie w stopniu starszego marynarza.
 

sprawdzilem sobie twoje posty i nie bedziesz mi mowil kiedy mam sie pakowac a kiedy nie. zaczniesz cos wrzucac a nie tylko komentowac to bedziemy wtedy zabierac lyzwy :kis:
Jakie moje? Myślisz że ja mam czas na szukanie głupot i wrzucanie tutaj dla uciechy gawiedzi? Masz rację - czas mam, ale mi się nie chce. A wrzucał chyba BogdanJanusz, ale nie chce mi się przewijać na poprzednią stronę.

Nie masz za grosz poczucia winy! :jjsmile:
 
Jakie moje? Myślisz że ja mam czas na szukanie głupot i wrzucanie tutaj dla uciechy gawiedzi? Masz rację - czas mam, ale mi się nie chce. A wrzucał chyba BogdanJanusz, ale nie chce mi się przewijać na poprzednią stronę.

Nie masz za grosz poczucia winy! :jjsmile:
Jest na poprzedniej stronie, dzisiaj wrzucane.. przestań pierdolić i pakuj się do wora, zasady niezmienne dla wszystkich. :tysoncoffe:
:irish:
 
Back
Top