Tanio skóry nie sprzedam

1694743372131.png
 
Czytał ktoś co @Gambit napisał? Mało lajków ma jego post, więc nie wiem czy się opłaca zerkać o co mu chodzi
Ja czytam i oglądam obrazki prawie wszystkie. Dla kontrastu, filmiki oraz wywiady prawie wszystkie odpuszczam. 90% czasu mam wyłączony dźwięk. Kiedyś jak coś wydawało mi się interesujące, to prosiłem o streszczenie, ale później przestałem, bo przyłapałem się na myśli o tym, że Forumowicze mogliby mnie wziąść za głuchego albo głupka, jak napisałem (ale na szczęście nie opublikowałem) prośby pod wywiadem jakiegoś polskiego herosa - fajtera czy tam działacza o napisanie, co on tym razem poerdoli :jump: .
Wracając do obrazków, kilka na początek Piątunia:
main_35_liwki-robaczywki.jpg
main_28kolumbiano_romantico.jpg
main_19kto_tu_w_ko_cu_wpuszcza_kogo_gdzie_i_dlaczego_ny_cz_owiek.jpg
main_13jak_pom_c_tej_biednej_kobiecie.jpg
main_12poczta_polska_i_jej_zajebisty_marketing.jpg
main_39co_bardzo_nie_gra_z_tym_dzieckiem.jpg
main_34sad_but_true.jpg
main_33kochani_rodzice_ju_do_was_p_dz_.jpg
main_31pani_odda_dw_ch_ch_opc_w_1.jpg
 
Ja czytam i oglądam obrazki prawie wszystkie. Dla kontrastu, filmiki oraz wywiady prawie wszystkie odpuszczam. 90% czasu mam wyłączony dźwięk. Kiedyś jak coś wydawało mi się interesujące, to prosiłem o streszczenie, ale później przestałem, bo przyłapałem się na myśli o tym, że Forumowicze mogliby mnie wziąść za głuchego albo głupka, jak napisałem (ale na szczęście nie opublikowałem) prośby pod wywiadem jakiegoś polskiego herosa - fajtera czy tam działacza o napisanie, co on tym razem poerdoli :jump: .
Wracając do obrazków, kilka na początek Piątunia:
View attachment 77797View attachment 77798View attachment 77799View attachment 77800View attachment 77801View attachment 77802View attachment 77803View attachment 77804View attachment 77805
Nie no, nikt cię tu nie uważa za głuchego głupka…
Znaczy się chyba nikt? :roberteyeblinking:
 
Back
Top