Tanio skóry nie sprzedam

Chyba nie widziałeś brytoli na wakacjach. Zresztą opinia jak to Polacy robią bydło na wakacjach jest tylko wśród Polaków. Zapytaj obcokrajowca, która nacje uważa za najbardziej problematyczną na all inclusive.
Brytoli spotkałem za ichnią granicą jedynie w Krakowie... i tam bym obijał im ryje tylko. Ale z historii kuzynki mieszkającej w UK to ona mówi, że raz pojechała na Ibizę i od tego czasu szuka miejsc do których angole nie jeżdżą
 
Nigdy nie wstydziłem się bycia Polakiem. Co to za natura, że ludzie wolą być kims innym?
Kompleksy. Nie rozumiem tylko tych co podróżują i dalej je mają(no chyba że poza hotel 2 tygodnie nie wychodzą).
W życiu nie zapomnę jak w Mediolanie, stolicy mody widziałem Włocha w skarpetkach i sandałach w metrze
Ja czasami się wstydzę za Polaków na wyjazdach ale nigdy za bycie Polakiem
 
Kompleksy. Nie rozumiem tylko tych co podróżują i dalej je mają(no chyba że poza hotel 2 tygodnie nie wychodzą).
W życiu nie zapomnę jak w Mediolanie, stolicy mody widziałem Włocha w skarpetkach i sandałach w metrze
A przecież bycie Polakiem to powód do dumy.
Kiedyś w Londynie jadę ruchomymi schodami na dworcu st pancras aż tu nagle leci jakiś bambo na pełnej piździe po tych schodach zupełnie jakby coś zajebał i mu się spieszyło. Kiedy mnie mijał i lekko mnie szturchnął to oczywiście nie obyło się bez warknięcia "kurwaaa" na co bambo się odwraca i mówi z niepolskim akcentem "kurwa, chuj,cipka". Jebnąłem śmiechem, bambo też zaczął się chichrać i to go uratowało przed zgotowaniem mu Dunkierki. Jak widać, gdy śmierć zajrzała mu w oczy, olisadebe wolał modlić się polskim językiem niż jakimś fakiem czy orewuarem :bleed:
 
Jebać zakompleksionych podludzi. Jak komus sie cos nie podoba to zawsze moze sie spakować, wybrać sobie kraj w którym chce mieszkać, po kilku latach postarac sie o obywatelstwo i z nowym miejscem zamieszkania soe identyfikować. Ale moment. Do tego trzeba coś umieć i znać języki obce? A to chuj, jakoś przeżyję na tym all inclusive w Egipcie raz na 3 lata, popijając szczochy, które barman nazwał piwem
 
Screenshot_20230704-191329_Facebook.jpg
Screenshot_20230619-154205_Facebook.jpg

Pozdro @Roshi :conorsalute:
Screenshot_20230701-023855_Facebook.jpg
 
A przecież bycie Polakiem to powód do dumy.
Kiedyś w Londynie jadę ruchomymi schodami na dworcu st pancras aż tu nagle leci jakiś bambo na pełnej piździe po tych schodach zupełnie jakby coś zajebał i mu się spieszyło. Kiedy mnie mijał i lekko mnie szturchnął to oczywiście nie obyło się bez warknięcia "kurwaaa" na co bambo się odwraca i mówi z niepolskim akcentem "kurwa, chuj,cipka". Jebnąłem śmiechem, bambo też zaczął się chichrać i to go uratowało przed zgotowaniem mu Dunkierki. Jak widać, gdy śmierć zajrzała mu w oczy, olisadebe wolał modlić się polskim językiem niż jakimś fakiem czy orewuarem :bleed:
I to jest wg ciebie historia w której mudżin tanio skóry nie sprzedał? :matt:
 
Zaczęła się bawić w publiczne popieranie polityków, a to nigdy nie kończy się dobrze
Do tego opcji od której po akcji z Marciniakiem każdy spierdala z osób znanych bo się boi, że jakieś pojeby w stylu Nigdy Więcej im syfu narobi robiąc z nich faszystów.
 
Back
Top