Tanio skóry nie sprzedam

W sumie z rańca do tyrki, potem zakupki, z dzieciakami na chacie powydurniać się, zjeść z żonką obiadzik, później albo na traning kosza, albo z żonką coś pooglądać/pograć jak dzieciaki pójdą spać, sex i lulu - niby dzień świstaka, ale mi to odpowiada. Czasem na KSW pojechać, czasem znajomych odwiedzić - nie jest jest jeszcze tak źle. A kasa sie zgadza - więc tym bardziej nie narzekam:-)







@marcin: ale nie zauważyłeś, że to Wy sie podniecacie? :-) Mnie to po prostu bawi i uwierz , sam się zbrechtałem z tego jak się Szkieletor wczuł w rolę, choć widac,że choć twarz ma w sumie wyjściową, to w modelingu na codzień nie robi
 
396793_236664099742982_101204036622323_512963_1507619903_n.jpg
 
Booya, ja tam czekam aż ktoś będzie miał LHW, bo chcę zobaczyć jaki będzie wtedy kolor nicku.
 
Co do kolorów , to wiadomo,że jest to kombinacja stażu i liczby postów, ale tylko administracja wie, jak to dokładnie działa. Może ,żeby mieć lhw trzeba by np. conajmniej 2 lata na forum+ z 5000 postów/może 6000, może powyżej roku już też wystarczy...tego nie wie nikt :-) (modami)
 
Dzieciakom (moim) akurat moje głupoty odpowiadają - mamy wspólny język....jeszcze, ale jak widać gimbaza jest wyrośnięta jak na swój wiek w dzisiejszych czasach :-)
 
Nie , trudno nie jest edyrtować. Ale kaczka jak wyżej napisał jest ciekawy kolorka przy LHW i robi wszystko aby go dostać :D Do końca roku stuknie mu z 10000 postów to się dowie :D
 
Mądrale powyżej, jak nie znacie działania forum- to lepiej głosu nie zabierać - to tyle apropo edycji moich postów.
 
To ze można edytowac tylko w przeciągu godziny wie każdy początkujący forumowicz ;]



zreszta mam wyjebane na te ilosc postów, kto ma ile i w przeciągu jakiego czasu ;]



Wiem jedno, zaczynam lubić pisać posty i będę to robił, do końca roku zamierzam zmienić nick na bialo- czerwone HW!



Wtedy życie w realu nie będzie miało jakiegokolwiek znaczenia....
 
Back
Top