Tanio skóry nie sprzedam

Bubuś pisał o tym ko Barbozy - patrz post tuż po filmiku z Palmerką na [strike]tej stronie[/strike] :-) Edit. teraz już na poprzedniej
 
Czy tylko mi ostatni filmik skojarzył się delikatnie z wyjściem i występem Irokeza na ksw przeciwko Kornikowi..?
 
O shieeeeeeet


403257_236489156427143_101204036622323_512426_2050335603_n.jpg
 
Hubi, o tym mówię...wszedł z pompą, w rytm swojej muzy, wyszedł przy pomocy swojej ekipy, po równie mocnym ko.



Naprawdę nie widzisz podobieństw ?:) ( zaznaczam moją wielką sympatię i szacun do Maćka, ale i jeszcze większą do Kornika, zatem i radość z przebiegu tej walki )
 
No widzisz nie trafiłeś, bo nie jestem nastolatkiem. A po drugie wszystkie kolosy zaliczone. Przynajmniej będę mógł pracować normalnie nie tylko w towarzystwie komputera. I w wieku podobno 30 paru lat( pewnie tak na prawdę 12) nie będę musiał rozmawiać z ludźmi za pomocą kabla i komputera.może czas wreszcie przełamać się i wyjść z domu, choćby po te bułki do sklepu. idę spać, miłej nocnej warty nolifie kaczuś.



p.s hihi, ixde, smieszny gif + super śmiechowy obrazek z twarzą evansa( prawie bym zapomniał)
 
Back
Top