Tanio skóry nie sprzedam

Fbfp2j_UUAAID7Z.jpeg
 

:mjsmile: prasa do sniadania ..kurwa tego nie da sie czytać z tymi końcówkami
Czemu mnie to nie dziwi. TVN i derONET.

To do podludzi od razu Panowie szanujmy się.
 
No widzisz nawet nie wiem jak to się pisze. :lesnarhappy: no dobra jest jeszcze curling, skoki narciarskie i grzybobranie. Fakt, ciężko wybrać jedno najnudniejsze. :boystop:
Ej, grzybobranie to zajebisty sport! Dobierz się do piłki nożnej czy innych sportów dla intelektualnie ograniczonych :roberteyeblinking:
 
Ej, grzybobranie to zajebisty sport! Dobierz się do piłki nożnej czy innych sportów dla intelektualnie ograniczonych :roberteyeblinking:
Ja nie mówię, że któryś z tych sportów jest zły, tylko, że są mało ciekawe do oglądania. Przyznasz chyba, że nie chciałbyś oglądać jak ktoś zbiera grzyby, samemu zbierać to co innego. :lol:
 
Ja nie mówię, że któryś z tych sportów jest zły, tylko, że są mało ciekawe do oglądania. Przyznasz chyba, że nie chciałbyś oglądać jak ktoś zbiera grzyby, samemu zbierać to co innego. :lol:
Kurwa, szczerze? Nigdy nie oglądałem grzybobrania... Może to by było ciekawe, kto wie? :tysonhappy:
 
Widzisz pudzille w wieku emerytalnym? Albo po 67 r.ż.?
Mordeczko, Pudzillator przecież przed setką będzie wszystkich koksów na siłowni zawstydzał, przecież jak go teraz porównać do takiego Owcy czy innych ameb, to kurła żenada na maksa:robertmakeup::tysonhappy:
 
Back
Top