Tanio skóry nie sprzedam

kokos dobra robota z tym upadkiem :-)











TrollFaceDancing.gif
 
Aaaa, co mu Thompson wyrwał majka. Udało się, w końcu wsiadłem do tego pociągu :P
 
on ma chyba mielewski i raczej częściej go widze w siatkówce :-)



"szkoda, że Pawlęga w ramach swojej radosnej twórczości jeszcze kutasa nie narysował" :D
 
Ojej, tyle ofiar w ciągu minety? Zabójczy orgazm.

Przy okazji klasyczny suchar:
- Dzień dobry, moszna?
+ Prącie bardzo.
- Ja tylko na minetkę...
 
tak sobie pływam po necie i znalazłem ładną perełkę :) Rzecz się dzieje po walce Mario z Najmanem, rozmowa o ewentualnym starciu z Nastulą.

http://www.kulturystyczni.pl/sztuki-walki/pawe-nastula-t211.html

"jesli chodzi o judo jest bardzo dobry, ale gdyby doszlo do rzekomej walki z pudzianem, byłoby ciekawie, wiadomo, że tak naprawde pudzianowi lepiej wychodzi w parterze, chociaż i w stójce jak na pierwszą walkę, nie wypadł źle. A jakby nie patrzeć, pomimo doswiadczenia Nastuli, pudzianowski to kawał chłopa. silnego i zawziętego, upartego, więc wydaje mi się, że pudzianowski by wygrał. Nastula walczył co prawda z aleksandrem emelianenko, bardzo dobrym zawodnikiem, ale przegrywał ze słabszymi od polskiego nowego zawodnika wagi ciężkiej w MMA, słynnego pudziana"

"pudzian by go rozwalił"

"pewnie ze by go rozwalil a co to za problem haha"

"Nastula , spoko koleś
icon_e_smile.gif

ale jakoś nie widzę go w walce z Pudzianem.. , zresztą nie lubię bratobójczych starć..

Lecz wydaje mi się że mimo doświadczenia Nastuli , jeśli dojdzie do walki przeważy siła Pudziana.."

"Nastula jest zbyt słaby na Pudziana, nawet nie da rady mu założyć żadniej dżwigni. Prędzej Mariusz mu połamie ręce jakby próbował sie z nim siłować w parterze"

"Nastula był dobry ale w judo, a w mieszanych sztukach już mu nie szło za dobrze.... a Mariusz chodż technicznie nie zrobił tego "idealnie" to wiedział co robi;p I jeszcze jedno Pudzian nie lubi przegrywać i ma silną psychike"

"a no właśnie nie wziąłem po uwage duszenia- mój błąd. Ale i tak Pudzian wygra:) ponieważ widziałem jak Mariusz trenował z zapaśnikami i rzucał nimi jak chciał nawet jak mu próbowali zakładać dźwignie to rzucał nimi o mate z taką siłą ze wymiękali
icon_e_smile.gif
"
 
Doniu na Chade? Czy to jakiś żart? To jakiś trik prmowcyjny czy DOniowi życie niemiłe? co on w ogóle gada w tym kawałku... to chyba ostatnia rzacz jakiej się spodziewałem w polskim rapie, że doniu... wróć kurwa... DONIU??????? będzie wyzywał Chadę ot cweli i sprzedawczyków?? chyba, że coś się ostatnio stało o czym nie wiem??



SHOCK
 
Back
Top