Tanio skóry nie sprzedam

Zawsze parsknę jak widzę, że na tym memie wklejone jest cohones :beczka:
 

Attachments

  • 2c5d6b8fffa3c6e47c21161a653c634f.jpg
    2c5d6b8fffa3c6e47c21161a653c634f.jpg
    59.9 KB · Views: 176
Klimatyczny, krótki dokument. Nie wiem gdzie to wrzucić, ale tu się chyba nada.


Mordeczko, wiesz że ten film jest sprzed 20 lat? Teraz chyba nieco inne realia są jeśli chodzi o pedofilów w więzieniach. Już chyba tak źle nie mają kurwy jedne. Ścierwa.
 
Mordeczko, wiesz że ten film jest sprzed 20 lat? Teraz chyba nieco inne realia są jeśli chodzi o pedofilów w więzieniach. Już chyba tak źle nie mają kurwy jedne. Ścierwa.
Mają nadal podobnie, a mordercy dzieci z marszu mają przejebane na maksa. I dobrze.
 
Mordeczko, wiesz że ten film jest sprzed 20 lat? Teraz chyba nieco inne realia są jeśli chodzi o pedofilów w więzieniach. Już chyba tak źle nie mają kurwy jedne. Ścierwa.
Nie no stary, nie zorientowałem się. Myślałem, że to najnowsza produkcja Netflixa tylko mi laguje i dlatego nie mam w 4k :lol: :lesnarhappy:
Wrzuciłem bo fajnie zrobione, dobry klimacik, temat na czasie i bardzo polubiłem postać Gita w garniaku.
:fjedzia:
 
Kurła, nie jestem na bieżąco i nie wiem czy już nie było, ale chuj z tym, mogę nawet bana dostać za to. Jednym słowem: tragikomedia
ukrytość.jpg
 
Nie no stary, nie zorientowałem się. Myślałem, że to najnowsza produkcja Netflixa tylko mi laguje i dlatego nie mam w 4k :lol: :lesnarhappy:
Wrzuciłem bo fajnie zrobione, dobry klimacik, temat na czasie i bardzo polubiłem postać Gita w garniaku.
:fjedzia:
Dobra kurła, zapomnij co odkrywczego napisałem :D
 
Back
Top