Tanio skóry nie sprzedam

Kurwa u was też w Żabkach tacy ludzie na kasie stoją ? Ostatnio wlazłem a tam gość cały w tatuażach szyja dłonie albo disco polo leci w chuj głośno lol

comment_0TxBHPsG8woFL28kO4y5MSQj3IOSEkH0.jpg
 
kurwa Ty ziomuś jesteś jakiś upośledzony emocjonalnie ? dwie młode dziewczyny jadą jedna chyba ginie kto kurwa chce takie rzeczy oglądać ? ja wiem, że się takie rzeczy dzieją na okrągło ale po co mam jeszcze na to patrzeć i to jeszcze w niedziele wieczorem.

To nie klikaj bezmyślnie w każdy filmik tylko czytaj tytuł. "Two Czech Girls Livestreaming a Fatal Car Accident" To jest angielski na poziomie przedszkola, którego słowa nie zrozumiałeś?
 
To nie klikaj bezmyślnie w każdy filmik tylko czytaj tytuł. "Two Czech Girls Livestreaming a Fatal Car Accident" To jest angielski na poziomie przedszkola, którego słowa nie zrozumiałeś?
Oczywiście, że zrozumiałem bardziej mnie zastanawia po co to oglądasz i co w twojej głowie mówi Ci żeby to wrzucać do tematu ze śmiesznymi rzeczami. Jesteś jednym z tych ludzi którzy stoją z telefonem i nagrywają jak się dzieje jakaś tragedia ? :lol:
 
Aż się tak dobrze nie orientuje ale Wrocław jeśli chodzi o Ukraińców to jest jakiś ewenement. Wiadomo dość sporo jest ich w Polsce ale tam to się zrobiło ukraińskie Chicago.
W 3M to samo, u mnie w bloku mieszka 4 :smile: Ogolnie wszedzie ich pelno i normalnie na ulicach slychac ten ich jezyk
bf9b9cca1ad8f6-645-334-0-0-1483-770.jpg
 
Kurwa u was też w Żabkach tacy ludzie na kasie stoją ? Ostatnio wlazłem a tam gość cały w tatuażach szyja dłonie albo disco polo leci w chuj głośno lol

comment_0TxBHPsG8woFL28kO4y5MSQj3IOSEkH0.jpg

Obok mnie jest jakiś chuj wie kto, wygląda trochę jak latynos, ale nim raczej nie jest. Ziomek wykłada tylko produkty na półki i ubrany jak cywil. Oczywiście telefon na smyczy i napierdala jakaś muzyka w języku, którego nie mogę rozszyfrować.

W 3M to samo, u mnie w bloku mieszka 4 :smile: Ogolnie wszedzie ich pelno i normalnie na ulicach slychac ten ich jezyk
bf9b9cca1ad8f6-645-334-0-0-1483-770.jpg
No właśnie miałem to wrzucać. Wrocław wcale nie jest takim liderem jak się potocznie przyjęło.
 
Obok mnie jest jakiś chuj wie kto, wygląda trochę jak latynos, ale nim raczej nie jest.
Hindus moze? bo tych tez jest sporo. Czesto przejezdzam na rowerze obok biurowca, z ktorego zawsze o okreslonej godzinie wylewa sie multum Hindusek. Pierdolone caly maj przechodzily w kurtkach puchowych i czapkach :lol: No nie byl to klasyczny maj w Polsce ale bez przesady :wink:
 
Hindus moze? bo tych tez jest sporo. Czesto przejezdzam na rowerze obok biurowca, z ktorego zawsze o okreslonej godzinie wylewa sie multum Hindusek. Pierdolone caly maj przechodzily w kurtkach puchowych i czapkach :lol: No nie byl to klasyczny maj w Polsce ale bez przesady :wink:
Nie no, hindusów doskonale rozpoznaję, chuj wi co to za wynalazek. Zapytam następnym razem.
 
Back
Top