Tanio skóry nie sprzedam

Jakie obrazenia odniosles?
Niezagrazajace zyciu :jjsmile:
Nie opowiem tu historii o tym jak to mnie katowano i powstalem jak feniks z popiołów i wszystkim najebalem :awesome: bo normalny ze mnie czlowiek, a nie Steven Seagal, albo chociaz @ChudyXXL. Chodzi mi tylko o to, ze spotykasz czasem gosci i wiesz, ze maja najebane w glowach + czesto jest to podparte treningami i umiejętnościami walki.
 
Niezagrazajace zyciu :jjsmile:
Nie opowiem tu historii o tym jak to mnie katowano i powstalem jak feniks z popiołów i wszystkim najebalem :awesome: bo normalny ze mnie czlowiek, a nie Steven Seagal, albo chociaz @ChudyXXL. Chodzi mi tylko o to, ze spotykasz czasem gosci i wiesz, ze maja najebane w glowach + czesto jest to podparte treningami i umiejętnościami walki.
Czekaj, kryminalni, obrazenia, ile pierdziales w pasiak? :lol:
 
Po pierwsze. Najpierw tych co zdaja w nastepnej kolejnosci czeka jakis przydzial. Wiekszosc z nich to pewnie z fotoradarami bedzie stala, albo jezdzila do zaklocania ciszy nocnej. Ci co maja typa na cyce klasc to mysle ze to potrafia robic akurat dobrze. Poza tym nie generalizujmy policji ze wszedzie tak jest. W Stanach to juz by mial pol magazynku kurwa w plecy wjebane albo wiekszosc zebow na chodniku jakby sie w niego wjebali.

Wiem, że czeka przydział. I dość często na interwencyjnych jeżdżą baby, także ten przydział to taki nie jest do końca słuszny.

I pisałem o zachodzie, miałem na myśli Europę, nie USA. Tam wiadomo, że to inna liga.
 
Czyli wpierdol, dolek i do domciu? :lol:
Nawet nie, jedna ekipa sobie robila interesy, my bylismy w zlym miejscu o zlej porze, wjechali tajniacy i tyle :fjedzia: takze nawet bez dołka sie obeszło.
Za to innym razem dostalem "propozycje", by "zamknac ryj, bo mnie wywioza na Trzemeska i dostane wpierdol" (komenda we Wroclawiu gdzie skatowali Igora Stachowiaka z 2 lata temu). Propozycje, podczas milej pogawędki, przy okazji rutynowej kontroli, skladal 20-letni chujek z prewencji, ktory raczej wiedzial "z czym sie je" białe proszki. Obys chuju zdechl, wiem ze czytasz :mamed:
 
:awesome:
50685947_2305187266178614_4670895441137631232_n.jpg
 
w Polsce kryminalni i krawężniki to jest zupełnie ten sam pozom. Wszyscy kończą jeden i ten sam kurs i są przydzielani do danego wydziału przypadkowo a nie za bycie kozakiem. Ewentualnie przechodzą z jednego do drugiego z bardzo przyziemnych powodów. W kazdym razie możesz być krawężnikiem a za tydzień już zajebanym papierami "kryminalnym". O tym kto jest cipką nie decyduje wydział tylko wychowanie w dzieciństwie.
Może z większością policji u nas jest jak piszesz i często mogą być tylko obiektem drwin ale kiedyś na jakimś meczu wpadła jednostka AT. Jak się wysypali to kurwa jak wyhodowani. Wszyscy ponad 190cm wielkie skurwysyny w ramionach. Robili robotę samym wyglądem, widać było że z nimi to sobie seba patus nie potańczy.
 
Może z większością policji u nas jest jak piszesz i często mogą być tylko obiektem drwin ale kiedyś na jakimś meczu wpadła jednostka AT. Jak się wysypali to kurwa jak wyhodowani. Wszyscy ponad 190cm wielkie skurwysyny w ramionach. Robili robotę samym wyglądem, widać było że z nimi to sobie seba patus nie potańczy.
Tak właśnie powinni wyglądać policjanci i większość roboty by robili, tak jak mówisz, "wyglądem" ale jest jak jest.

Chociaż parę latek temu ziomeczek mój chciał przykozaczyć i jak go prowadzili zmelanżowanego na komendę (następnie na wytrzeźwiałkę) to powiedział coś w stylu: "spierdalaj psie" czy coś takiego i była szybka akcja: Plaskacz w pysk (na następny dzień całą gałkę oczną miał przekrwioną) i kolano w kichy, ziomeczek się osunął pod ścianą i podniósł rękę na znak litości :fjedzia:
 
Tak właśnie powinni wyglądać policjanci i większość roboty by robili, tak jak mówisz, "wyglądem" ale jest jak jest.

Chociaż parę latek temu ziomeczek mój chciał przykozaczyć i jak go prowadzili zmelanżowanego na komendę (następnie na wytrzeźwiałkę) to powiedział coś w stylu: "spierdalaj psie" czy coś takiego i była szybka akcja: Plaskacz w pysk (na następny dzień całą gałkę oczną miał przekrwioną) i kolano w kichy, ziomeczek się osunął pod ścianą i podniósł rękę na znak litości :fjedzia:
Sanok Komando
:frankapprove:
 
Czekaj, kryminalni, obrazenia, ile pierdziales w pasiak? :lol:
To nie takie śmieszne, znam gościa z kryminalnych, i niestety zabił człowieka. Z rekrutacją też jest różnie - czasem nie ma znaczenia, czy coś potrafisz, czasem ma to bardzo duże - zależy od poziomu przełożonych, i ich intelektów... czyli wiadomo, jak może być. Plus masa innych czynników, w tym osobowe i osobiste.

W każdej placówce z tego właśnie tytułu jest inaczej - plus duże zmiany zachodzą, jeśli placówkę obejmuje KUMATY przełożony, który potrafi poustawiać. Z chujowych placówek robią się "zajebiste", i w drugą stronę - jeśli gość chce mieć spokój, to potrafi nadgorliwych śledczych wrzucić do patroli albo upierdolić za głupoty, a na pozycje dać dzbanów, którzy każdą sprawę umorzą. I wtedy taki komendant ma idealny spokój, o ile coś nie wypłynie, i o ile miejscowość jest spokojna. Inaczej ilość trupów w szafie szybko rośnie, i zaraz są zmiany na stanowisku zarządzającego. Tak w skrócie.
 
Może z większością policji u nas jest jak piszesz i często mogą być tylko obiektem drwin ale kiedyś na jakimś meczu wpadła jednostka AT. Jak się wysypali to kurwa jak wyhodowani. Wszyscy ponad 190cm wielkie skurwysyny w ramionach. Robili robotę samym wyglądem, widać było że z nimi to sobie seba patus nie potańczy.
AT to już zupełnie inna para kaloszy - oni muszą wiedzieć, jak rozjebać drzwi i głowy, i do tej jednostki nie trafia się raczej przez przypadek - a nawet jeśli, to weryfikacja jest brutalna i kurewsko szybka - do pierwszej lub drugiej akcji.
 
Musisz być takim złośliwym chujkiem?
Bardzo dobre.
Słabe bardzo - Twój komentarz negujący - @majkelo89 . Widać, że pastor celowo udaje pod publiczkę, a dodatkowo ma to głębszy sens, bo chyba pierdoli zgodnie z ich rozumieniem początku.

Zanim był początek, wchuj startapów innych bogów nie odpaliło.
 
Back
Top