Tanio skóry nie sprzedam

"wakacyjna przygoda, on był jeszcze młody i ona była młoda ..."



Dla fanów sportów walki akcja na początku i na końcu.

Kto to kurwa kręcił? Wszystko uwiecznione, tylko nie bójka.
Nie wiem nawet kto był z kim i od czego usnął ten w czarnej koszulce i czy to był kolega tego popisanego, małego, pyskatego, który spierdalał 3 metry przed Nim?

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi.
 
Kto to kurwa kręcił? Wszystko uwiecznione, tylko nie bójka.
Nie wiem nawet kto był z kim i od czego usnął ten w czarnej koszulce i czy to był kolega tego popisanego, małego, pyskatego, który spierdalał 3 metry przed Nim?

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi.
To właścicielka (w czarnej koszulce) dostała luja ogłuszacza z partyzanta.
 
Kto to kurwa kręcił? Wszystko uwiecznione, tylko nie bójka.
Nie wiem nawet kto był z kim i od czego usnął ten w czarnej koszulce i czy to był kolega tego popisanego, małego, pyskatego, który spierdalał 3 metry przed Nim?

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi.
Ten w czarnej koszulce to kelnerka :D Zaczęła się spinać do tego wiejskiego koksa w niebieskiej koszulce, to kolega koksa jej zajebał w tył głowy (tak domniemam)

Byłem w Międzyzdrojach 3,5 dnia. . . i powiem, że całe były wypchane takimi Mongołami :matt:

Ja jeszcze pare lat temu jak byłem w Łebie to identycznie :D #KlimatycznePolskieWakacje
 
To właścicielka (w czarnej koszulce) dostała luja ogłuszacza z partyzanta.
Ten w czarnej koszulce to kelnerka :D Zaczęła się spinać do tego wiejskiego koksa w niebieskiej koszulce, to kolega koksa jej zajebał w tył głowy (tak domniemam)



Ja jeszcze pare lat temu jak byłem w Łebie to identycznie :D #KlimatycznePolskieWakacje
No to ładnie.
Chuja Im zrobią nawet jak Ich złapią.
A powinni się za Nimi samochodem puścić i nakierować na drzewo przy drodze i spalić.
Może to jest brutalne, ale z drugiej strony po chuj to ma żyć? Prędzej, czy później kogoś zajebią, a takich jest i było zawsze od zajebana- patologii inaczej się nie wypleni.
W kilku jeszcze tam do jednego sapali? :beczka:

Twarde skurwysyny :mamed:
 
bardzo dobre, można lajkować.

comment_LKWhWZ6QQatZNzLpvNLqxyj17XZT4vWF.jpg
 
Czytalem na necie ze cwaniaczek od partyzanta juz pierdzi w prycze. Grozi mu do 5 lat i praedopodobnie zastosuja areszt. Pewnie go puszcza ale 5 lat powinien beknac za taka zjebana akcje.

Jak nie utrzymają aresztu, to patus spierdoli za granicę i będzie tam siedział, wróci za 2-3 lata i znowu coś odpierdoli podobnego, jak to często z nimi bywa.
 
Back
Top