Tanio skóry nie sprzedam

ech ci współcześni piłkarze, same zniewieściuchy. kiedyś to było kurła, roy keane, eric cantona, luis figo, edgar davids, jaap stam, można by tak długo wymieniać :jon:

5bad76d607b2871cgen.jpg


c3e313cb6dd07576.gif




9bff63b73200c80b.gif


Cantona to nawet zadatki na dobrego karatekę miał :lol:
 
Roy Keane, jak ja tego skurwiela nie znoszę. Z całego składu Utd z lat mojej młodości, tego gościa szczerze nienawidziłem i dalej go nie znoszę. Na samą myśl o nim mnie nosi.

Też fanem gościa nie byłem, ale jego faul utkwił mi szczególnie w pamięci (Witsel - Wasyl też ciężko wymazać z pamięci ), czysta premedytacja , z tego co pamiętam to po kilku miesiącach od momentu jak gość go sfaulował ten zakodował w swojej głowie rewanż i zrobił to w mega brutalny sposób jak tylko mieli okazje się skonfrontować

:no no:
 
Widzę wielu kretynów, co nigdy w pokera nie grało i najwyraźniej nie wie po co się nosi okulary i że karty trzyma się do góry nogami, a sprawdza je, lekko odginając. Nie wiem jak niby miałoby się to odbijać w okularach, ale ok, gimbom wybaczamy :beczka:



Podczas gry, karty leżą odwrócone na stole, a sprawdza się tak:
check-raise-poker-texasholdem-300x241.jpg


nie słuchaj się tych dyletantów.

Co ty bredzisz? Nikt nie napisał, ze odbija się jak na dłoni. Jest szansa i to nawet duża się się podejrzy karty. Holdema to ty chyba widziałeś na transmisji online, że takie dyrdymały wypisujesz.
 
Też fanem gościa nie byłem, ale jego faul utkwił mi szczególnie w pamięci (Witsel - Wasyl też ciężko wymazać z pamięci ), czysta premedytacja , z tego co pamiętam to po kilku miesiącach od momentu jak gość go sfaulował ten zakodował w swojej głowie rewanż i zrobił to w mega brutalny sposób jak tylko mieli okazje się skonfrontować

:no no:

Nikt go nie sfaulował, wchodził wślizgiem w tego gościa i przy okazji zerwał więzadła, a tamten uznał, że Roy symuluje. I to nie trwało kilka miesięcy, Keane chyba po 4 latach to zrobił. Jedyne co powiedział, to że żałuje, że nie zrobił tego ostrzej...
 
Nikt go nie sfaulował, wchodził wślizgiem w tego gościa i przy okazji zerwał więzadła, a tamten uznał, że Roy symuluje. I to nie trwało kilka miesięcy, Keane chyba po 4 latach to zrobił. Jedyne co powiedział, to że żałuje, że nie zrobił tego ostrzej...

Coś mi tam świtało, ale jakby nie patrzeć to było kawał czasu temu , tak że może być tak jak mówisz
:frankapprove:
 
Jest szansa i to nawet duża się się podejrzy karty. Holdema to ty chyba widziałeś na transmisji online, że takie dyrdymały wypisujesz.

Co ty pierdolisz w ogóle, jest masa profesjonalistów, która na eventach najwyższego szczebla używa okularów przeciwsłonecznych w hold'emie, jak na przykład tutaj:



I co ma kurwa do rzeczy to, że jest to transmisja online? W transmisjach jest jakiś fotomontaż? Dorabiają graczom okulary na transmisji, których nie ma w rzeczywistości?
 
Co ty pierdolisz w ogóle, jest masa profesjonalistów, która na eventach najwyższego szczebla używa okularów przeciwsłonecznych w hold'emie, jak na przykład tutaj:



I co ma kurwa do rzeczy to, że jest to transmisja online? W transmisjach jest jakiś fotomontaż? Dorabiają graczom okulary na transmisji, których nie ma w rzeczywistości?

Okulary słoneczne tak, ale nie takie lustra. I nie porównaj profesjonalistów do kim. Wydaje mi się że jednak są oni bardziej świadomi na co mogą sobie pozwolić, a na co nie w takich okularach
 
Okulary słoneczne tak, ale nie takie lustra

Popatrz sobie na okulary gości na tym filmiku gdzieś tak około 10 minuty i 20 sekundy. Wszystko się odbija jak w lustrze. A co do Kim, to skąd ty możesz wiedzieć, na jakim poziomie ona gra? Myślę, że nawet kompletny amator potrafi znaleźć patent aby podejrzeć karty tak, żeby nikt nie widział odbicia w okularach. Poza tym, to zdjęcie było zrobione na jakimś evencie charytatywnym, więc mogła mieć też po prostu wyjebane akurat na ten aspekt przy nic nieznaczącej randze gry.
 
Popatrz sobie na okulary gości na tym filmiku gdzieś tak około 10 minuty i 20 sekundy. Wszystko się odbija jak w lustrze. A co do Kim, to skąd ty możesz wiedzieć, na jakim poziomie ona gra? Myślę, że nawet kompletny amator potrafi znaleźć patent aby podejrzeć karty tak, żeby nikt nie widział odbicia w okularach. Poza tym, to zdjęcie było zrobione na jakimś evencie charytatywnym, więc mogła mieć też po prostu wyjebane akurat na ten aspekt przy nic nieznaczącej randze gry.
Ok, jak widać jesteś specem więc niech tak będzie.
 
Back
Top