Tanio skóry nie sprzedam

Przeglądając dziś oferty pracy trafiłem na tą perełkę. Może ktoś chętny ? :rofl:
Bez tytułu.png
 
a to nie tacy jak Ty walczyli z klamliwymi mediami, a teraz rozsylaja sami fejki?
W Skórze !! ?? To co może memy Kwasa to też coś złego ? Ojej myslałem że on to naprawdę mówił. Czy ja wkleiłem to do Polytyki ?
Jak jesteś "fanem" Petrusa to weź tatę milicjanta i dokonajcie aktu samospalenia. Podpałka do grilla i poprawi się troszkę poskie społeczeństwo
 
Ordynarny photoshop. Nawet ktos prosto fotki nie nakleil...

EDIT- widze ze juz bylo pojechane.
Pewnie że fake tak samo jak np.memy z Kwasem Co nie zmienia faktu że Kwachu to alkoholik a Petrus to żydol na usługach Niemców i judasów których celem jest rozbiór Polski. Nie rozumiem dlaczego @spa odrazu zrobił ze mnie debila
 
Pewnie że fake tak samo jak np.memy z Kwasem Co nie zmienia faktu że Kwachu to alkoholik a Petrus to żydol na usługach Niemców i judasów których celem jest rozbiór Polski. Nie rozumiem dlaczego @spa odrazu zrobił ze mnie debila

A co, miał Cie do spa zabrać w zamian? :crazy:
 
Pewnie że fake tak samo jak np.memy z Kwasem Co nie zmienia faktu że Kwachu to alkoholik a Petrus to żydol na usługach Niemców i judasów których celem jest rozbiór Polski. Nie rozumiem dlaczego @spa odrazu zrobił ze mnie debila

Napisalem "jak latwo zamieszac w lbach debilom". Debilem to bys byl, gdybys nie wiedzial, ze to fejk i w to uwierzyl. Ale przeciez Ty od poczatku wiedziales, ze to fejk i dlatego umiesciles go w skorze, prawda?

Dlatego nie rozumiem ataku na mnie i moja rodzine....chyba...chyba, ze "uderz w stol a nozyce sie odezwa"! i od razu definicja dla Ciebie http://www.wsjp.pl/index.php?id_hasla=9064

O reszcie Twoich oskarzen chetnie pogadam w polityce, bo tutaj pewnie ludzie juz maja nas dosc.
 
Back
Top