Tanio skóry nie sprzedam

lekko. taki domek i dobry internet by mi wystarczył :lol: kurde poranne bieganie w takiej okolicy byłoby cudowne
A o takim czymś to wielu marzy. Ja czasem jeżdżę do domku myśliwskiego mojego ojca. Taka budka z drewna tylko żeby się przespać i zrobić sobie jedzenie. Dookoła kilka innych domków myśliwych i leśniczówka. Jak nie ma polowania to często jest tak że nie ma tam nikogo poza leśniczym który jest bardzo cichym gościem. Taki człowiek lasu. I tam własnie mam namiastkę takiego czegoś. Cisza, spokój. Nie ma ludzi. Dużo zwierząt które jak się wie jak można spokojnie sobie oglądać. Kawał lasu gdzie nie ma biegaczy i rowerzystów (jak wszędzie wokół Wrocławia). Weekend w takim miejscu pozwala naładować baterie, a co dopiero dłuższy okres w miejscu które ma dużo więcej w sobie z dziczy. Mega sprawa.
 
12316621_547258505427147_5148076028156709999_n.jpg
 
@kaczka41
Po pijaku spamowałem jednej nocy żartami z małej Madzi. Niestety tu na forum można żartować tylko z terroryzmu, śmierci setek niewinnych, ale żart z małej madzi to już za dużo na te wrażliwe cohonesowe serduszka.
Usprawiedliwienie, ze po pijaku zawsze mnie śmieszy. Troche "szmutno" z banem na HP co? :D
 
Usprawiedliwienie, ze po pijaku zawsze mnie śmieszy. Troche "szmutno" z banem na HP co? :D

Nie wiem, nie czytałem tego co pisałem i się trochę boje, dlatego może ban słuszny, pewnie za dużo było tych żartów. Bo na pewno nie chodziło o zniesmaczenie: bardziej rasistowskiego i wulgarnego w żartach forum nie znam , więc oburzenie jak było to na pewno udawane. Ale pewnie , jak to czasem u mnie, przygniotła ich ilość ;p
Spoko, przejmiemy skórę , to temat na żarty w końcu ;p
I co najwyżej będę tu cytował jak na coś z HP będę chciał komuś odpisać. Więc problemu nie ma, każdy zadowolony.

Ale za każdym razem jak tu coś napiszę - będę wrzucał jednego Travoltę by Mała Madzia się uśmiechała w niebie.

giphy.gif
 
Back
Top