Tanio skóry nie sprzedam

Nie ogladalem-ale serio zlapali pedofila który na gg rozmawial z 13 latka? Jak tak to ustawione, dla 13 latki GG to jak kaseta wideo. No chyba ze inny komunikator?

ale koleś to siła spokoju, w kajdankach o swojego forda się martwił xD
 
Nie ogladalem-ale serio zlapali pedofila który na gg rozmawial z 13 latka? Jak tak to ustawione, dla 13 latki GG to jak kaseta wideo. No chyba ze inny komunikator?
Słuszna uwaga, jednak wyglądało mi to jak gg.
Co do archaiczności tego komunikatora to w pełni się zgadzam, jednak sporo osób z niego korzysta i może być dobrym miejsce dla działalności takich zwyrodnialców.
 
Niby 12 latka ale czy ona istnieje ? U Stonoga nie ma nic pewnego. Gość wyjęty z innego świata nie zdaawał sobie sprawy z sytuacji w jakiej się znajduje
 
Słuszna uwaga, jednak wyglądało mi to jak gg.
Co do archaiczności tego komunikatora to w pełni się zgadzam, jednak sporo osób z niego korzysta i może być dobrym miejsce dla działalności takich zwyrodnialców.
Jak GG to na 1000% ściema to tak jakby Wewiur rwał dupy na ICQ. Ni chuja nie uwierzę.
 
omzllsq.jpg
 
Mój kolega ze studiów w W11
No, to trochę niekomfortowe, ale teoretycznie każdy dobrze wie, że to aktorzy. Tu to byłby już hardcor, totalne zszarganie wizerunku i godności, oraz ew. niebezpieczeństwo. Zagrałbyś za milion PLN? Bo ja nie.
 
No, to trochę niekomfortowe, ale teoretycznie każdy dobrze wie, że to aktorzy. Tu to byłby już hardcor, totalne zszarganie wizerunku i godności, oraz ew. niebezpieczeństwo. Zagrałbyś za milion PLN? Bo ja nie.
Raptor ale czy on wie że nie grał dla TV? Ja kiedyś jadąc na kawalerskie wkręciłem innego idiotę ze studiów(był już wtedy doktorantem prawa w Katowicach) że potrzebujemy go do roli kochanka w innym docu soapie. Kazałem mu się stawić rano, dwa dni później w hotelu. Wystarczyło wykorzystać fakt że wiedziałem że agencja "aktorska" ma go w bazie i chłop jest łasy na kasę. Ale ja jestem strasznym chujem i wkręcanie to moje hobby.
 
Back
Top