Tanio skóry nie sprzedam

Kurwa pierdolone patalachy... gdzie sie szkoli takie jednostki, ze z malolatamj nie potrafia sobie poradzic?

wiadomo, ze skandalem jest kiepskie wyszkolenie, ale oceniac czy slusznie to zrobili czy nie nie zamierzam, bo ten film kompletnie niczego nie wyjasnia i nie wiadomo jak ci kolesie sie zachowywali wczesniej
 
comment_CP3PVlZKrbYHk1Vb6b3372DMHlmPdTkI.gif
 
wiadomo, ze skandalem jest kiepskie wyszkolenie, ale oceniac czy slusznie to zrobili czy nie nie zamierzam, bo ten film kompletnie niczego nie wyjasnia i nie wiadomo jak ci kolesie sie zachowywali wczesniej
Pokazuje bezradnosc sluzb. Nawet z pomoca spoleczniaka, w czterech nie umieja obezwladnic szczyla. Jeden ucieka zeby zaraz wrocic i zbic pione z kumplem... idz pan wchuj z takimi mundurowymi...
Polowanie na mandaty to jedyne do czego sa zdolni.
 
  • Like
Reactions: mat
Pokazuje bezradnosc sluzb. Nawet z pomoca spoleczniaka, w czterech nie umieja obezwladnic szczyla. Jeden ucieka zeby zaraz wrocic i zbic pione z kumplem... idz pan wchuj z takimi mundurowymi...
Polowanie na mandaty to jedyne do czego sa zdolni.

Mój przyjaciel jest teraz w szkółce, to mówi, że albo są mega kozaki, albo miernotki. Nie ma pomiędzy za bardzo. xD
 
Mój przyjaciel jest teraz w szkółce, to mówi, że albo są mega kozaki, albo miernotki. Nie ma pomiędzy za bardzo. xD
ale to wszarz miejska nie policja tam sa sami znajomi wladz miasta (tak jest w Gdyni)
 
Też nie będę do końca wnikał o cam tam poszło. Ale , już nieraz sie wypowiadałem, że zjebane szczyle, często mają w dupie Policję, czy też SM (a to też są przeca funkcjonariusze i mogą użyć środki przymusu, zależnie od sytuacji) . Jak funkcjonariusz jest słaby fizycznie - musi sobie pomagać.
O to przykład:

 
Też nie będę do końca wnikał o cam tam poszło. Ale , już nieraz sie wypowiadałem, że zjebane szczyle, często mają w dupie Policję, czy też SM (a to też są przeca funkcjonariusze i mogą użyć środki przymusu, zależnie od sytuacji) . Jak funkcjonariusz jest słaby fizycznie - musi sobie pomagać.
O to przykład:

Fakt. Najbardziej mnie wkurza jak najpierw kozaczą do mundurowych, a potem płacz i krzyki.
 
A jak przyjdzie interweniowac to sie kompromituja albo udaja ze nie widza.
i czesto pozniej sie okazuje, ze cala interwencja byla o to, ze ktos wyrzucil peta czy przeklinal w prywatnej rozmowie a cala rzesza baranow pisze teksty typu" jechac z patologia" tylko kto w takich przypadkach jest patologia? skoro dzielni stroze prawa czesto sami prowokuja zeby czyms sie wykazac i statystyki poprawic.
 
@Jacek Okninski Backyard backyardem, bardziej chodziło mi o takie "znienacki", np. na jakimś ziomku na wf-ie ;) Jeśli w dawnych czasach bywałeś na forach wrestlingowych, to pewnie kojarzysz niejakiego Weemana, który swojemu starszemu bratu robił "dzikie chokeslamy z szafy na stół pełen widelców" :)
 
@Jacek Okninski Backyard backyardem, bardziej chodziło mi o takie "znienacki", np. na jakimś ziomku na wf-ie ;) Jeśli w dawnych czasach bywałeś na forach wrestlingowych, to pewnie kojarzysz niejakiego Weemana, który swojemu starszemu bratu robił "dzikie chokeslamy z szafy na stół pełen widelców" :)
Ja bywałem, ale nie kojarzę, może nie te czasy, ale zabawy w wrestling za dzieciaka było dużo :) I poddania miały skutkować prawdziwym klepaniem ;) Sprawdzało się kto ile wytrzyma, rzucało się sobą, ale głównie na śniegu bądź właśnie na wuefie na materacach trochę. No, ale jednak prawdziwa rozrywka sportowa to przerwy i po szkole niż na wuefie ;)
Lion Tamer Jericho, Sharpshootery ala Bret Hart i Jackhammer od Goldberga były najpopularniejsze przyznam :) Choć Gorilla Press Slamy też były, ale albo się pomagało trzymającemu albo ewentualnie ktoś kto był wówczas większy mógł to zrobić z najmniejszymi z kolegów :D
Podstawówka rulez:D
 
Back
Top