Tanio skóry nie sprzedam

@baju Wszystko co napisałeś o finie pasuje do Jona Jonesa: ma wyjebane,pisanie głupot na twitterze a potem ich usuwanie, trash talk po wygranej (wtedy jeszcze jeżeli mnie pamięć nie myli cieszyłeś się, że Jones idzie full-heel), pseudo śmieszne filmiki na insta Bonesa. Więc dlaczego człowiekowi, który jest największym fanem JBJ na forum nie podoba się zachowanie Makwana?
 
@baju Wszystko co napisałeś o finie pasuje do Jona Jonesa: ma wyjebane,pisanie głupot na twitterze a potem ich usuwanie, trash talk po wygranej (wtedy jeszcze jeżeli mnie pamięć nie myli cieszyłeś się, że Jones idzie full-heel), pseudo śmieszne filmiki na insta Bonesa. Więc dlaczego człowiekowi, który jest największym fanem JBJ na forum nie podoba się zachowanie Makwana?
Może dlatego ze fin nie jest nr 1 p4p. Tak tylko przypuszczam.
 
@baju rly? przypierdalasz sie do goscia, ktory lubi sie promowac lekkim trashtalkiem? dat dere double standards doe

trashtalk jest okej, ale przed walka - pomijam sytuacje JBJ'a z DC, ale zarowno Jones jak i Conor mieli wielki szacunek do swoich rywali PO walce, a gosc po jednym winie w UFC krzyczy, wysmiewa i 'kopie lezacego' (jak juz wspomnialem) rywala co w ogole mi sie nie podoba - tyle.

taa, nie moge sie doczekac jego nastepnej walki i weryfikacji krola Finlandii... :)

http://www.mmafighting.com/2015/1/3...-dana-white-nick-diaz-anderson-silva-mma-news

porownaj to do gadki Amirkhblabla, no prosze Cie. :C inny level, niech je sobie dalej jablka, nie mam nic przeciwko, ale sympatii mojej nie uzyskal, kazdy przeciez ma swoj 'typ' ludzi ktorzy go przyciagaja.
 
Strasznie się nad tym rozwodzicie, gość po prostu wykorzystuje swoje 5 min... każdy by tak zrobił na jego miejscu.
 
@B00YAK dokladnie, a jak by to był Polak to @baju był już mu temat pierwszy zakładał i napierdalał hasztagami jaki to on zajebisty nie jest ;)

DLa mnie koleś pozytywny - prawdziwy tak go odbieram.
 
@B00YAK dokladnie, a jak by to był Polak to @baju był już mu temat pierwszy zakładał i napierdalał hasztagami jaki to on zajebisty nie jest ;)

DLa mnie koleś pozytywny - prawdziwy tak go odbieram.

lold

czemu ostatnio wszyscy tutaj lepiej wiedza ode mnie co bym zrobil i jaki jestem?

b3046c29b3516dda6c604262a839ae16ed2de6d421b22f375c9ae3a4c06bed73.jpg


koncze, chcecie to sie jarajcie, nie zabronie wam w zyciu sympatii do kogos, ja wroce do swoich 'faworytow', Wy miejcie swoich, szanujmy sie i tak jak pisalem - jesli zalozycie kacik mr Finland to nie napisze tam negatywnego slowka, pondro!
 
@baju Ale Ty czasami jesteś wrażliwy naprawdę, wyluzuj to jest tylko internet. I raczej nikt nie kazał Ci się jarać finem, głownie chodziło o to, że "jarasz się" Conorem, a Fin który jest prawie taki sam już Cię wkurwia, dlatego sądziliśmy, że to lekko dziwne i tyle. Pozdro ;)
 
Back
Top