Tanio skóry nie sprzedam

Oj tam, czepiasz się lucky knee ;)

Serio piszę, że skilla nie ma jak McGregor. Ale kto wie, młody jest, może się rozwinie i osiągnie lepsze wyniki, niż jego fińskie ziomki

Tymczasem nadchodzi nowy spin-off BB w wersji MMA ;)

B8Yxb6gCYAAdqMl.png:large
 
Błagam, proszę, niech się okaże że to są podstawieni aktorzy a nie debilki, które ktoś trzyma w szafie pod schodami i rozmnaża ze świniami :(
 
Nie gadaj, właśnie fajnie potrafi się wypromować i ma dobrą gadkę jak na "nieznanego zapaśnika z Finlandii"
 
Nie gadaj, właśnie fajnie potrafi się wypromować i ma dobrą gadkę jak na "nieznanego zapaśnika z Finlandii"
dokładnie, gdyby nie jego autopromocja nikt by o nim nie pamiętał za kilka miesięcy, nawet pomimo tak szybkiego KO. Dobrze, że kuje żelazo puki gorące...
 
@baju ale jak Conor cwaniaczył na początku kariery w UFC to już wszystko spoko było ? :D:D

w końcu jakaś ekscytująca walka Jona Fitcha.

 
Last edited:
jak ten goooooosciu mnie wkurwia, omg. :eek: (wiem, ze sie powtarzam)

ktos go napierdoli niezle w nastepnej walce, tak przeczuwam. :D tyle trashu po wygranej to ja jeszcze nie widzialem.
Lepszy trash po wygranej walce, niż napinanie się przed :D
 
a niech kuje co chce - to znaczy, ze musi mi sie podobac jego osobowosc? dla mnie to jest mega taki sztuczny cwaniak, troche brama od niego smierdzi. :) widocznie mamy inna definicje 'dobrej gadki'.

@Ropniak77 przypomnij sobie pierwsze 'kroki' Conora w UFC, a potem mow o jakimkolwiek cwaniaczeniu. krzyki o 50kola do Danki to raczej nie jest oznaka 'cwaniactwa' - slabe porownanie.
 
dla mnie to jest mega taki sztuczny cwaniak, troche brama od niego smierdzi.
No bez jaj...Gościu na materiałach które widziałem wykazał mega luz, zrelaksowanie. Przyciąga raczej osobowością niż tekstami o braku szacunku do rywali ;-) Nie mam nic do Conora i jego sposobu promocji jak i jego klasy zawodniczej, ale jak już porównujemy obu sztuczność...To Conor gdzieś tam powinien mieć logo firmy, która produkowała G.I. Joe i dodatkową funkcję na przycisk z wypowiadanym hasłem "I'm the best there is!" ;-)

Także jeśli ktoś tu mega sztucznie cwaniakuje i dodatkowo zgrywa jakieś groźne miny, przy okazji plując jadem to Conor, Fin wygląda jakby miał wszystko w dupie i chce jedynie kolejną walkę jak najszybciej ;-) Dwie inne opcje na promocje, ale gadki Conora są tak sztuczne jak te z WWE dla mnie osobiście po wielu godzinach kiedyś słuchania co oni mówią. Ciężko być sztucznym luzakiem z kolei...;-) Conor gada prawie jak pro-wrestler, śmieszny ma akcent i idzie do przodu, każda wygrana tylko podrasowuje ten image i git.

PS: W bramach też raczej typów z "gadką Conora" typu "rozwalę wszystkich" znaleźć łatwiej niż rozweselonych ludzi ;-D
 
Last edited:
ja nie mam zadnego hejtu, czemu to jest z miejsca tak przypisywane pod ta kategorie? kogos moze wkurwiac JBJ i ja to rozumiem, mnie denerwuje postawa tego goscia ktory pokazuje po jednej walce jak bardzo ma wyjebane na wszystko (okreslilem moze to blednie 'cwaniakiem', bardziej to brak szacunku) i 'kopie lezacego' w postaci Ogle'a wypominajac swoja wygrana tysiac juz razy w przesmiewczym tonie - come on. polecam MMA Hour z nim jak do Ariela wyskakuje, ze jego mama chyba lubila prac w proszku Ariel - HEHEHE. nie lubie takich ludzi ktorzy tak wielce pokazuja jak maja wyjebane bedac przy tym krolem Finlandii, a w tym samym momencie nie bedac przy tym (przynajmniej teraz) niczym specjalnym. do tego jeszcze zabawne filmiki jak je jablko, dajac dziadka jako Sivera czy zaslanianie kciukiem kamery... no po prostu mi nie podpasowal. :)

jak mam dosyc slow 'hejt' czy pochodnych, haha. obiecuje, ze jak zalozycie juz sobie jego kacik to nie bede wam tam sie wpierdalal. :)
 
Fałszywy cwaniak :D powiedział fan Conora i JBJ. Rozumiem, że może kogoś typ denerwować, ale nie rozumiem, jak można wkurwiać się na Fina jednocześnie będąc fanbojem najbardziej fałszywego zawodnika w UFC i prawdopodobnie największego cwaniaka w UFC. Jedyna różnica pomiędzy nimi jest taka, że ta 2 trochę lepiej walczy.
 
@baju hahahah dokładnie to co wyżej chłopaki powiedzieli, toż to kopia Conora :D Więc nie wiem jak można idealizować Conora, a ten typ może wkurwiać :D to żaden hejt, tylko moja opinia ;)
 
Back
Top