Tanio skóry nie sprzedam

@midern Combat League chyba dalej leci na kanale Fightbox albo na kanale Fight Klub na cyfrowym polsacie.
 
2608i0j.gif
vs
tumblr_m74ubvN71p1ry1rm7o1_250.gif
 
Cyrk, nie poważna organizacja mma, sciągają emerytów z ufc, robią szopke w stylu wwe i na tym chcą budować popularność, ich wersja mma. Niby miało być lepiej a jest widze gorzej, później kaczy nie dziw się że są "tylko dwa słowa" w SSS
 
Evans&Cormier dance



https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/66F9F5F9E31119891162375823360_2bc4e47d64b.5.1.10432884619209898993.mp4?versionId=.hAm2ad3S2J2wAV6YNLn1cpvu5GvQ8q.
 
Moja okolica. Z jednej strony szczekanie przy kamerze jest słabe, z drugiej strony, jak powinni zachować się policjanci w tej sytuacji? Wiem, ze jest tu paru znawców.



https://www.youtube.com/watch?v=k8welBtHY9I&feature=youtu.be
 
Kolejni pokrzywdzeni dziennikarze społeczni. Skoro im się przedstawił i chciał ich tylko spisać to w czym problem? Koleś strugał chojraka i ewidentnie popchnął policjanta. W Stanach za takie coś już by leżał z przestrzelonym kolanem i perspektywą 5 lat w Alcatraz. :-)
 
cypher, nie wiem, czy nie oglądałem dokłądnie, czy co, ale z tego co czytałem i słuchałem, to policjanci właśnie się nie przedstawili (legitymacji pokazywać niemusieli, bo byli umundurowani).
 
@midern, w którymś momencie policjant mówił, że im się przedstawił na początku. Oni twierdzą, że nie. Słowo vs słowo. Aczkolwiek duma policjanta by nie ucierpiała gdyby dla świętego spokoju przedstawił im się jeszcze raz.
 
Mimo, że wiem, że potrafią uprzykrzyć człowiekowi życie to jednak pies tam mówi, że już raz sie przedstawiał i więcej nie ma obowiązku. I jestem w stanie uwierzyć, że tak było, bo niby z jakiej innej przyczyny dał mu do reki swój dowód. Takich przygłupów mi nie żal. Fifarafa a potem "ała ała, biją, policja, pomocy".
 
Cwaniaki się doigrały. Tak się kończy jak się kłóci a nie znaprawa. Poprawcie mnie jeżeli się mylę, ale policjant na zawołanie przepytywanego musi podać tylko numer legitymacji i chyba nic więcej.
 
Ziomki i ziomale, potrzebuje obrazków (przeróbek) ze świata mma gdzie zawodnicy wyglądją na pijanych bądź imprezowych. Np Mark Hunt po walce z JDS jak mu flaszki domalowali nie moge tego znaleźć ;/ albo obrazek ze SSS jak sergei nokautuje Arlovskiego i mają dorysowanego szampana i czapeczki. Taka moja prośba do was.
 
Back
Top