Tanio skóry nie sprzedam

Mi Wardega nie podchodzi, nadal. Nawet po tym filmiku.



Dudesons spodobali mi się szczególnie, jak obejrzałem wszystkie ich te 20 minutowe dokumenty, które są dostępne na ich kanale YT. Tacy Jackass z Finlandii, nie wiem, czy nie lepsie.
 
Grzechu, serio Jackass sie wzorowali na Dudesons? Ja jakoś nigdy nie dociekałem kto na kim. Ale tu mnie zaskoczyłeś. Mówię, po obejrzeniu tych 4 sezonów, bardzo polubiłem czwórkę DS. Robią mniejsze rzeczy, na mniejszą skalę niż Jakcass i są mniej popularni, jednak bardzo śmieszni. Oczywiście wiem, że Jackass nie zaczynało od razu od filmów, też mieli swoje dokumenty itp.
 
Na początku Wardęga mnie zaciekawił (1-3 odcinki). Teraz to jest naprawdę słabe. Wrzuciłem filmik dlatego, że wszedłem na yt i w subskrypcjach mi się pojawiło, że dodał go 5min temu.
 
Oczywiście wiem, że Jackass nie zaczynało od razu od filmów, też mieli swoje dokumenty itp.




Filmy były dużo później. Pamiętam jak Jackass na MTV leciało :)

serio Jackass sie wzorowali na Dudesons?


Tak mi się wydaje. Może nie sam pomysł ale gdzieś czytałem, że inspirowali się właśnie nimi.




Teraz to jest naprawdę słabe. Wrzuciłem filmik dlatego, że wszedłem na yt i w subskrypcjach mi się pojawiło, że dodał go 5min temu


To po co tu to linkujesz? :-)
 
ja to bym w ogóle zaryzykował stwierdzeniem, że pierwsza grupa tego typu co Dudesons i Jackass to było CKY gdzie królował Bam Margera i ich filmy były połączeniem deskorolkowych z takimi różnymi prank'ami czy popisami kaskaderskimi
 
Pierwsze emisje Jackass z tego co piszą są od 2000, Dudesons od 2001. Czyli szczerze powiedziawszy trudno stwierdzić czy ktoś od kogoś kopiował.
 
M.J --- masz rację. Pierwsze było CKY, które były pomieszaniem filmów deskorolkowych z właśnie wygłupiami, i sporo "numerów" z CKY było umieszczonych w Jackassach, które trwały po te 20 minut. Potem dopiero byli Dudesonsi, a byli jeszcze pojeby totalne Dirty Sanchez.











 
Halny, nie powiedziałbym, że od razu kopiował. Mieli po prostu tak samo zryty baniak i robili różne rzeczy, jednak kopiowaniem bym tego nie nazwał.



Tak, dokładnie, Jackass leciało na MTV, jednak nigdy bardziej się tym nie zainteresowałem, w przeciwieństwie do DudeSons.



Zarówny CKY jak i Dirty Sanchez nie kojarzę.



Już nie mówiąc o prankach czy świrusach, a bardziej o różnych iekawych pomysłach, czasem śmiesznych, normalnych, albo lekko sportowych, to pamiętam, ze oglądałem kiedyś Rob Dyrdek's Fantasy Factory co też bardzo mnie zaintersował i się spodobało. Polecam, przynajmniej jako dzieciak to było spoko :D I mówię, akurat to nie żadne porównanie z Jackasami czy Dudesons.



https://www.youtube.com/watch?v=EfDZTuZCj0w
 
Finów oglądałem na Extreme Sport Channel, wciągało :)



Pamiętam też program,w którym grupka znajomych, bez hajsu i przygotowania wybrała się do Europy - pracowali, zbierali kasę, kupili busa i jeździli po starym kontynencie, - również w Polsce, los chciał, że jechali najebani obok orszaku pogrzebowego :D - jeden z nich , w trakcie programu się oddzielił od grupy bo poznał przyszłą żonę :) Jeden z ciekawszych odcinków to oczywiście w Holandii :) Program zwał się Backpackers czy jakoś tak:) Wszystko ktręcili własnymi kamerami i ogólnie była kupa zabawy :)
 
również w Polsce, los chciał, że jechali najebani obok orszaku pogrzebowego :D


Jackasy jeździły za pogrzebem w polsce i pili żywca zdaje się. Chyba, że coś myle teraz.
 
konina :D
BwtED7EIgAAZAa9.jpg
 
o kurdee czy tylko ja jestem taki stary tutaj na forum ktory pamieta CKY jak jeszcze mtv bylo mtv?:-)
 
Ja też jestem :(



http://cohones.mmarocks.pl/topic/wspomnienia-z-dziecinstwa-czyli-kiedy-buka-straszny-byl/page/6#post-526249
 
Jackass....O kierwa, stare dzieje!







Pamietam, że tak z 13 lat wstecz po :-) przypadkowo natrafiłem na kilka czesci pod rząd w nocnej emisji na mtv. Oglądałem z otwartą gębą bite 4 godziny! Ile ja się tego naogladałem...!
 
Ja oglądałem wszystkich ,,jackassow ,, - CKY, Dirty Sanchez, program ze Stev-o i bodajże Pontiusem co ze zwierzetami ,,ekperymentowali,, , Dudsonow - wiekszosc na mtv i extreme :-) ... Rob Dyrdek też wporzo :-)
 
Back
Top