Tanio skóry nie sprzedam

przegrana z Pudzianowskim. Ok, najsilniejszy czlowiek na swiecie.



przegrana z Saleta. ME w boksie, MS w KB, tez zaden obciach.



przegrana z Swierczewskim. hmmm, pilkarz, chlystek, to juz chyba by byl lekki przypal, nie? Bo nastepni w kolejce to ustawiali by sie siatkarze, aktorzy czy szachisci ;-) Kazdy by chcial nabic sobie rekord MMA Najmanem ;-)
 
2ds2236xq5oj8.jpg
 
Panowie 4 kyu Pudzilla ma tego niemożemy mu odebrać, fakt że to za dzieciaka zrobił no ale kiedyś tam był amatorskim zawodnikiem karate.
 
bobyflex - Bardzo fajnie, że sobie palisz i masz kolegów palaczy i to normalni ludzie... Nie musisz mówić oczywistych rzeczy. Jednak Wy cały czas gadacie o zajebistych sprawach marychy. Dziwne, że nikt z Was jednak nie zauważył, że wielka część palaczy nie kończy na marichuanie. Średnio 60 % z moich znajomych, którzy palili gandzie, poszło dalej do amfy. Fajnie, że jesteście młodymi ludźmi, wykształconymi i Wam marichuana nie robi z mózgu gówna i nie sięgacie dalej, ale większość ludzi to nie Wy. I naprawdę uwarzam, że nie mieliście do czynienia z gorszym elementem społeczeństwa. Nie wiem czy tylko ja mam takich kolegów, którzy chodzą naćpani i są zagrożeniem dla innych czy Wy widzicie wszystko w różowych okularach. Jeżeli nawet tylko ja stąd chodzę do patologicznych środowisk bo nie zawsze wybiera się serdecznych przyjaciół z którymi się dorastało, to w takim razie nie mam ochoty ułatwiać tym ludziom dostęp do marichuany i bardzo się cieszę, że policja ich ściga.


Choć z drugiej strony ułatwiłoby to Wam, normalnym ludziom dostęp do narkotyku na własny użytek i to by było dobre, bo przestępcami nie jesteście, a wedle prawa obecnie jesteście. Gdyby większość była normalna jak Wy to spoko, jestem za legalizacją. Niestety nie o wszystkich da się powiedzieć, że mają "swój" rozum. Więc idą dalej, bo koledzy, bo środowisko.


Jestem przeciwny i już nie hajpujcie się tak, że ktoś ma inne zdanie o legalizacji. Alkohol robi gorsze rzeczy. Ale z dwojga złego wolę pijaństwo niż dragi.
 
@Shark dobra praca kamery potrafi zrobić nawet z meczu szachowego coś zajebistego, widać to na przykładzie tego filmu. Apropos znowu materiał z JM.
 
@Wujek



z JM?pewnie chodzi o Joe Monster ale nie nie nie,nie korzystam.Sam kiedys skakalem Parkoura jakies 5 minut!;D



PS.zeby nie bylo ze nic nie zostawilem po sobie.Dla koneserow kobiecego piekna i muzyki innej.(tylko mi Wujek nie mow ze dzieki kamerze ona jest taka jaka jest noo;D )
 
no to Hardkorowy Koxu znalazł następce...







http://www.heaven666.org/water-melon-crushed-by-strong-romenian-legs-50613.php
 
@Yagiel, Robert to chociaż w granicach dobrego smaku robi te filmiki, a ten typ... :-)
 
Back
Top