Tanio skóry nie sprzedam

nie ma chyba nigdzie, ze Alex zrobil cos kobiecie, ale za napasc mial 15 miesiecy wiezienia. psychofani Alexa (typ ALEX PRAWDZIWY MISSZCZ, WYGRAL TO) pewnie o tym nie wiedza + jada pewnie innych za przestepstwa kiedy sam Gustafsson nie byl taki swiety. standardzik. :)
 
Niestety Alex w czasie swoich wojaży w moim wieku lubił wpierniczyć komuś niekoniecznie w imię wyższych celów, dokładniej miał 18 miesięcy. Cóż, nie zamierzam go w żaden sposób bronić, ale z drugiej strony przynajmniej widać, że ememej niektórych resocjalizuje.
 
Baju nie piekl się
Czy pytanie to jest "szukanie wszędzie damskich bokserów"? Poza tym nie toleruje takich pizd i nie kminie jak w jakikolwiek sposób można ich bronić. oczywiście powinno być zarazem jasnym, że nie potępiam typów, którzy zrobili tak np za malolata, bo wiadomo, że człowiek dorasta i patrzy na wszystko inaczej
 
bc195a1cce6911e391e40002c9d3dff8_8-500x500.jpg



Holloway celebruje zwycięstwo.
 
ja kogokolwiek bronie? czyli napierdalanie np. mnie na ulicy za nic jest spoko, ale jak ktokolwiek uderzy kobiete to jest najgorszym smieciem? logiczne. ja tez nienawidze damskich bokserow, nie mysl, ze wychowalem sie w idylli jakiejs i nie wiem co to zycie, ale nie rozumiem roznicy w biciu bezbronnej kobiety i biciu bezbronnych chlopakow. nie wszyscy musza chciec sie napierdalac.



to jak za malolata ktos bil kobiety to wporzo? bo czlowiek sie uczy? to 20parelatek nie moze sie juz niczego nauczyc na wlasnych bledach? czlowiek dorasta cale zycie, jedni sa idiotami i niczego sie nigdy nie naucza, jedni wyciagna wnioski i spokornieja, takie jest zycie, ale spisywac na straty kazdego kto w przeszlosci odjebal maniane z kobieta jest troche krzywe. chcesz to rob krucjate internetowa na Trujillo czy innych kiedy w sumie kompletnie nie znasz sprawy, ja pozostane obojetny, bo ani nie mam nad tym kontroli, bo jest to przeszlosc, bo niektorzy potrafia sie zmienic, bo szybko mozna spisac na straty praktycznie kazdego za dziwne akcje w zyciu.



Bolt, 15 miesiecy.



http://www.mixedmartialarts.com/news/440592/How-MMA-saved-Alexander-Gustafsson-after-going-to-jail-as-a-teenager/
 
Ok, mnie z sherdoga się wydawało, że 18.



A z tym Trujillo to nie kwestia tego, że się nie zmienił, ale raczej tego, że po prostu niektórzy mają większe uczulenie na jeden rodzaj zbydlęcenia (np. ja czy Gaaraa na damskich bokserów) niż na inne, nawet jeśli nie zawsze jest to logiczne.
 
kurwa, mialem z tym do czynienia w najblizszym otoczeniu i wiem co to znaczy, nie bede was tutaj przekonywal moim rozpisywaniem sie w takich klimatach, ale nie kazda sytuacja jest taka sama i spisywanie kogos z miejsca na straty jest chujowe. rowniez gardze psycholami ktorzy nie panuja nad soba i napierdalaja kogokolwiek, ale IMO nie kazdy kto uderzy kobiete musi zostac spisany na straty do konca zycia, istnieje takie cos jak wybaczenie i pojscie dalej, nie mozna zyc przeszloscia i oceniac kogos tylko i wylacznie na tej podstawie.



nikt tak jak ja nie gardzi patolami ktorzy napierdalaja bezbronnych ludzi czy kogokolwiek dla czystego fun'u. w Polsce niestety istnieja grupy ktore lubia takie akcje, dlatego mam takie, a nie inne podejscie do tego panstwa. wiem, ze pewnie jest to wszedzie, ale tutaj chyba rekordowo.
 
Baju gada z sensem. Nie ogarniam jak można gardzić bijącymi kobiety, a tych, którzy biją, napadają mężczyzn, dorosłych, czy młodych już nazywać DOBRYMI CHŁOPAKAMI. No ja pierdole :D Sporo takich patoli u mnie na dzielni - kradną, latają z kosami, zaczepiają, ale to "dobre chłopaki".
 
Zalezy jaka kto ma mocną psyche, bo niektore baby potrafia wkurwic i to konkretnie.
Ps. Zazwyczaj idzie sie do pierdla za tzw. Niewinnosc, wiec co poradzic.
Zreszta, niech niewinny pierwszyrzuci kamień ( pisze ogolnie,a nie damskich bokserqch)

Edit. Znalem kiedys kolesia, mtorego baba napierdalala, az tv sciagnal w tej sprawie, wiec roznie to czasem z tym biciem bab bywaa. Yo
 
Generalnie popieram baju, ale też uważam, że czasem (CZASEM) łatkę damskich bokserów przykleja się gościom, którzy nie wytrzymali zachowania jakiejś bezczelnej kurwy, której się wydaje, że jej wszystko wolno, bo jest kobietą. Założę się, że sami nieraz widzieliście taki typ samic.
 
no, to macie przyklad ideealny, skurwysyn bijacy kobiety tak bardzo uwielbiany wiec teraz co? koniec milosci?



Key, akurat z tym niewytrzymywaniem zachowan kobiet nie chcialem pisac, bo wtedy by sie rzucili, ze jednak ich bronie.
 
Baby święte nie są. I jak pcha się z łapami i uspokajanie słowem na nią nie działa to się nie dziwię, że ktoś może zwyczajnie nie wytrzymać i "damie" pierdolnie.
 
Nie musi sie pchac z lapami,wystarczy ze nie slucha:-)



Ja nic nie mam do Glovera,a komentarz dotyczyl wlasnie tego filmiku.Podoba mi sie jednak,"drzwi"jakie sie otworzyly.Panowie,pamietajcie,ze kobiety(siostra T.)tez na forum zaglada:-)
 
Zibi to jedna z lepszych, jesli nie najlepsza, osoba w polskiej pilce noznej. swietny czlowiek, no i zwale skrecic z Kowala potrafi. :)
 
Ja bym przystanął na tym, ze ogólnie bicie jest złe i organizacje takie jak KSW czy UFC powinny zostać zamkniete, bo namawiają do bicia się.
 
nie wierze, ze ktokolwiek mogl wrzucic nie ma takiego bicia, Szady wygral INTERNETTTTTTTT!!!



https://www.youtube.com/watch?v=y_sl2XLV2W8



luzny track Tedasa zjada promujace single wiekszosci artystow w hh polskim, tak wlaaaasnie. :)
 
Back
Top