Tanio skóry nie sprzedam

EuhLsvv.png




:-)
 
morze i goronco już poprawił, w słowie miesiąc też się jebnął chyba i zedytował, ale zabraknoć nadal jest. :-)
 
Czytam wywiad konkurencji z Douglasem Limą i coż, dupy nie urywa lekko mówiąc.

Vitor Belfort wycofał się z pojedynku o mistrzostwo UFC w związku z zakazem na zażywanie TRT poprzez Komisję Stanową.


:-)
 
Miałem właśnie Krzyśka wstawiać z tym "zabraknoć", a tu widzę, że wcześniej było jeszcze gorzej :D
 
Bardzo szacunek. Swoją drogą jakieś śmieszne fotoszopki były ? Nie widziałem żadnej.
 
kurwa 22 strony, brutalnie. :o



chujowo ten Czarli ma z ta szczeka, eh. lubie goscia. jesli istnieje takie cos jak szklana szczeka to Czarli ja wlasnie posiada.
 
@up ja wiem, czy to kwestia szczęki... który by nie padł po takiej bombie:) u niego głównym problem zdaje sie jest mocno dziurawa garda...
 
Ludzie z sherdoga nie znaja litosci, z tego co pamietam to jedynie dla Cro Copa probowali robic wyjatki, a jesli ktos go przeriabial po nokaucie to odrazu proponowali bana :-) Evans, Bisping i Mir chyba zostali tam najbardziej zniszczeni.
 
https://www.youtube.com/watch?v=dDZ4pyR98_c



zawsze się zastanawiałem, jak bym się zachował w roli obserwatora... kurwa po 4 piwkach bym wkroczył... Jebać SM...
 
glos kurwa jak Testo, ale ten oryginalny pewnie grzeje dolary w USA i lacha z tego. :)



SM jak zwykle profesjonalne, co za kurwa sluzba, ahahahaha!!! ZART.
 
Kszychu swoj chlop,ja go rozumiem:-)



A Glover jak mogl wygrac z JBJ jesli mnial klopoty z pokonaniem kobiety?
 
ja pierdole, Gaara wszedzie bedziesz teraz weszyl damskich bokserow? przegral z dziewczyna w crossficie, koniec historii. bez przesady.
 
Jak ktos chce weszyc damskich bokserow to podpowiem ze nastepny (prawdopodobnie) przeciwnik Jona Jonesa mial maly epizod z tym zwiazany ;).
 
Back
Top