Tanio skóry nie sprzedam

579211_844850838875378_226858407_n.jpg




te triple-double mysleliscie, ze to Marcina pomysl!? SKADZE!
 
nie wiem co się dzieje z tymi ludź mi kurwa ... jak by mogłi to by nagrywali nawet jak ktoś sra i mieli problem że marnuje za dużo listków papieru ...
 
Kurwa, filmik ze strażakami faktycznie idiotyczny. Rozumiem, jakieś tam dowcipy typu Wardega, choć trochę śmieszne, nie obrażające. Ale no do chuja cieżkiego, spiny do strażaków, czy innych władz miejskich, utrudnianie im pracy to spora przesada. Kolejny chciał być bohaterem z kamerą? Dobrze mu było powiedziane, że ma się odsunąć, bo sa blachy (nawet jak ich nie ma to kit), ale może zrobić sobie krzywdę za którą bekną strażacy, czy ktoś inny.



"Proszę nie bełktoać odwrócony tyłem, tylko odpowiedzieć na pytanie", "nie jesteśmy homosiu na "T"" no kurwa, szanuję opanowanie strażaków i "zbycie" natręta. Puytania typu "skąd jesteście", "na kogo mam złożyć skargę", czy gadka "proszę nie utrudniać pracy dziennikarskiej", mimo że żądnym dziennikarzem nie jest to też przegięcie.



Cwaniaki z kamerą. Nie oszukujmy się, Straż Pożarna jest chyba jedną z najbardziej szanowanych służb mundurowych.
 
Midern a to czasem nie jest stare w chuj ? Nie odpalałem nawet ale pamiętam taką akcję z kiedyś bodajże z przed 4 lat chyba ... coś w ten deseń ...
 
Slowik, może i jest, sam teraz na fonie jestem. Ma ponad milion wyświetleń, ale ja widziałem to dopiero dzisiaj ;)
 
@gojilla, nie wiem czy zauważyłeś, ale ja też wrzuciłem to z notką "kolejna przegina", a nie dla tego, że sytuacja mnie śmieszy ;)
 
http://www.sport.pl/inne/1,102005,15610838,Jak_w_MMA_chcieli_legalnie_brac_doping__czyli_ekstremalna.html
 
Back
Top