Tanio skóry nie sprzedam

Ja się zastanawiam jak będąc Polakiem można nazwać syna Xavier, ale chyba jestem staromodny:).
 
Wolałbym polecieć z grubej rury jakimś Oktawianem Augustem, albo Markiem Aureliuszem. :-) Xavier trochę homo.
 
as.gif




as.jpg
 
Nie wiem jak wy, ale ja jestem w szoku jak szybko Anderson dochodzi do zdrowia !


Dobry hajs i dobre geny. Bardzo mnie cieszy fakt, że mu się w miarę szybko poprawia :)
 
Kurwa, w dzisiejszych czasach czapka z daszkiem nie ma już służyć ochronie przed słońcem, ale być tylko elementem "mody". Śmieszne.



9f55a58b5428.png
 
O co chodzi z tymi Vinesami bo nigdy tego nie ogarniałem dla mnie jest to bardziej głupkowate niż smieszne.
 
Jak ja kurwa nie lubię (a wręcz mnie to irytuje) "pranków" z tymi "śmieszkami publiki", dziwnymi odgłosami itp. Zawsze w TV to przełączałem, bo nie dało się tego oglądać. Nie będe już pisał kogo oglądam aktuanie na YT, bo kto chciał wiedzieć ten wie. Ale prawdziwe głosy i reakcje są o wiele lepsze. I na pewno, te dowcipy na filmikach wyzej byłyby dla mnie dużo lepsze z oryginalnym dźwiękiem.
 
Dojebał i to masakrycznie. Moim zdaniem najelpeij wyglądał jakoś w 2006 roku, nie był aż tak mocno przykoksany, nie był chudziutki. Był spoko. No i grał w zajebistym filmie o futbolu amerykańskim!
 
Back
Top