Tak się trenuje

Wg mnie trzeba umiejętnie, technicznie wykonywać takie ćwiczenia to nie zalezy od siły. Kiedyś GSP dał filmik gidze nie mógł się podciągnąć jedną ręką a jemu chyba siły nie brakuje ;-)
 
Zależy to od stopnia wyćwiczenia danych mięśni. Jeżeli przez lata wykonujesz te same czynności, mięśnie wykorzystywane do spięć, stają się automatycznie silniejsze, a co za tym idzie pozwalają na więcej, czyli tak jak w tym przypadku podciąganiu się na palcu. Noodles dobrze napisał, z tym, że owszem jest tam używana ogromna siła, ale jest to uwarunkowane systemem treningowym tego osobnika, a nie jakąś nadludzką siłą.
 
On źle to ujął bo w PEWNYM momencie przestaje to być zależne od siły mięśńi.
 
siła mięśni/nie wiem..ścięgien... (technika w mniejszym stopniu) - i nie chodzi o siłę pociągu ofcourse - więc źle napisał :-)



Evangelista przeczytaj co napisałeś:

że owszem jest tam używana ogromna siła, ale jest to uwarunkowane systemem treningowym tego osobnika, a nie jakąś nadludzką siłą.
 
Kaczka miałem na myśli to, że owszem trzeba mieć siłę ( z resztą we wszystkim trzeba mieć siłę) żeby to zrobić ale jeżeli masz osobnika A silniejszego od osobnika B to moze być tak że osobnik B się podciągnie a osobnik A nie podbije nawet na 1 cm







 
Z tym, że murzyni od urodzenia stoja na wygranej pozycji ze swoimi genami, więc młody jest dla mnie zdecydowanie lepszy.
 
skakanie po drabinkach/drzewach jest dla murzynów naturalne, także dla mnie również Ukrainiec wygrywa.
 
Back
Top