Tak się trenuje

noodles

Bellator
Light Heavyweight
Wg mnie trzeba umiejętnie, technicznie wykonywać takie ćwiczenia to nie zalezy od siły. Kiedyś GSP dał filmik gidze nie mógł się podciągnąć jedną ręką a jemu chyba siły nie brakuje ;-)

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Zależy to od stopnia wyćwiczenia danych mięśni. Jeżeli przez lata wykonujesz te same czynności, mięśnie wykorzystywane do spięć, stają się automatycznie silniejsze, a co za tym idzie pozwalają na więcej, czyli tak jak w tym przypadku podciąganiu się na palcu. Noodles dobrze napisał, z tym, że owszem jest tam używana ogromna siła, ale jest to uwarunkowane systemem treningowym tego osobnika, a nie jakąś nadludzką siłą.

Dziejo

Oplot Challenge
Light Heavyweight
On źle to ujął bo w PEWNYM momencie przestaje to być zależne od siły mięśńi.

Anonymous

NoLife FC
siła mięśni/nie wiem..ścięgien... (technika w mniejszym stopniu) - i nie chodzi o siłę pociągu ofcourse - więc źle napisał :-)

Evangelista przeczytaj co napisałeś:

że owszem jest tam używana ogromna siła, ale jest to uwarunkowane systemem treningowym tego osobnika, a nie jakąś nadludzką siłą.

noodles

Bellator
Light Heavyweight
Kaczka miałem na myśli to, że owszem trzeba mieć siłę ( z resztą we wszystkim trzeba mieć siłę) żeby to zrobić ale jeżeli masz osobnika A silniejszego od osobnika B to moze być tak że osobnik B się podciągnie a osobnik A nie podbije nawet na 1 cm

Ruff Ryder

EFC Africa
Flyweight
Z tym, że murzyni od urodzenia stoja na wygranej pozycji ze swoimi genami, więc młody jest dla mnie zdecydowanie lepszy.

Perfumiarz

PRIDE FC
Lightweight
skakanie po drabinkach/drzewach jest dla murzynów naturalne, także dla mnie również Ukrainiec wygrywa.