Szukam walki...

Timon

Oplot Challenge
Lightweight
ale w innym znaczeniu niż w pierwszym temacie ;)



gdzie można znaleźć jakieś informacje co do planowanych mniejszych gal, dla debiutantów? czy organizatorzy raczej sami się zgłaszają do klubów?
 
wiec idz do BB lub innego Reality show zrob z siebie bad boya. Pozniej wyzwij jakiegos innego celebryte i witamy w KSW
 
nie sil się na dowcipnisia. zapytałem, bo ciekawi mnie jak szukane są osoby do debiutanckich walk.
 
Zalezy od sytuacji. Na niedawny turniej w Paczkowie trzeba było zgłaszać chęć udziału na maila do Jurasa. A jak się wykruszyli zawodnicy, to Juras dodatkowo proponował żeby chętni zawodnicy się zgłosili, nawet jak nie maja zawodowego doświadczenia. Zawsze możesz pokazać się na ALMMA, a jak ci dobrze pójdzie, to i może na PLMMA można się załapać, ale nie wiem. Z zasady to chyba trenerzy załatwiają zawodnikom walki.
 
Timon zaczekaj na kolejny puchar KSW i zrób karierę jak Waluś :)







A na poważnie to taki mały informator mógłby powstać na ROCKS'ach bo w końcu chłopaki tutaj są najbardziej obeznani w branży.



Możesz też poszukać informacji o jakiś amatorskich ewentach w internecie i spróbować skontaktować się z organizatorami z zapytaniem jak można się na nie zapisać. Często takie rzeczy są nagłaśniane bezpośrednio w klubach.
 
No właśnie nie można raczej oczekiwać od redakcji MMARocks żeby wiedzieli o każdym najmniejszym nawet evencie organizowanym w Polsce jeśli nie zgłaszają się do nich organizatorzy osobiście. Jest kilka gal na listopad, można się kontaktować z oranizatorami, ale szukam gali w połowie grudnia.



Co do walki to nie jest dla mnie, ja mam już debiut za sobą i powalczę coś w przyszłym roku, ale dla młodego, perspektywicznego chłopaka w którego wierzę ;).



@Hulk : może jakaś zakładka "dla menegerów" z ogłoszeniami o małych galach PL i info kontaktowymi, taki informator. Na pewno nikt nie dostaje więcej maili o takich eventach niż MMARocks.
 
Back
Top