Szukam walki...

Timon

Oplot Challenge
Lightweight
ale w innym znaczeniu niż w pierwszym temacie ;)

gdzie można znaleźć jakieś informacje co do planowanych mniejszych gal, dla debiutantów? czy organizatorzy raczej sami się zgłaszają do klubów?

dssport

PRIDE FC
Lightweight
wiec idz do BB lub innego Reality show zrob z siebie bad boya. Pozniej wyzwij jakiegos innego celebryte i witamy w KSW

Timon

Oplot Challenge
Lightweight
nie sil się na dowcipnisia. zapytałem, bo ciekawi mnie jak szukane są osoby do debiutanckich walk.

Tsubasa

WSOF
Heavyweight
Zalezy od sytuacji. Na niedawny turniej w Paczkowie trzeba było zgłaszać chęć udziału na maila do Jurasa. A jak się wykruszyli zawodnicy, to Juras dodatkowo proponował żeby chętni zawodnicy się zgłosili, nawet jak nie maja zawodowego doświadczenia. Zawsze możesz pokazać się na ALMMA, a jak ci dobrze pójdzie, to i może na PLMMA można się załapać, ale nie wiem. Z zasady to chyba trenerzy załatwiają zawodnikom walki.

Ocipiales...

BAMMA
Featherweight
Timon zaczekaj na kolejny puchar KSW i zrób karierę jak Waluś :)

A na poważnie to taki mały informator mógłby powstać na ROCKS'ach bo w końcu chłopaki tutaj są najbardziej obeznani w branży.

Możesz też poszukać informacji o jakiś amatorskich ewentach w internecie i spróbować skontaktować się z organizatorami z zapytaniem jak można się na nie zapisać. Często takie rzeczy są nagłaśniane bezpośrednio w klubach.

Timon

Oplot Challenge
Lightweight
No właśnie nie można raczej oczekiwać od redakcji MMARocks żeby wiedzieli o każdym najmniejszym nawet evencie organizowanym w Polsce jeśli nie zgłaszają się do nich organizatorzy osobiście. Jest kilka gal na listopad, można się kontaktować z oranizatorami, ale szukam gali w połowie grudnia.

Co do walki to nie jest dla mnie, ja mam już debiut za sobą i powalczę coś w przyszłym roku, ale dla młodego, perspektywicznego chłopaka w którego wierzę ;).

@Hulk : może jakaś zakładka "dla menegerów" z ogłoszeniami o małych galach PL i info kontaktowymi, taki informator. Na pewno nikt nie dostaje więcej maili o takich eventach niż MMARocks.