Szturm na Kraków. #WarszawskieKółkoWzajemnejAdoracji

Co sądzisz o tym pomyśle?

  • Dobra inicjatywa, potrzebuję niejanuszowych kolegów do oglądania gal.

    Votes: 12 48.0%
  • Mam swoich niejanuszowych kolegów, odwal się zboku!

    Votes: 4 16.0%
  • Kraków rzondzi

    Votes: 9 36.0%

  • Total voters
    25

Mort

Żołnierz Chrystusa
Witam wszystkich.

Jak widzicie - Kraków niemiłosiernie panoszy się na forum, często dyskusje zaśmiecając bzdurnymi wycieczkami osobistymi, umawiając się na wspólne wypady na miasto na forum, zamiast powymieniać się smsami!1!111one

Razem z @Gienek i @Miszon mamy swój 'channel' na fejsiku, gdzie rozmawiamy o ewentualnym wspólnym oglądaniu gal w Warszawie. KSW Wembley będzie 31.10.2015 i padł pomysł wspólnego obejrzenia gali w gronie #niejanuszy. Co prawda ja się nie pojawię, ale z myślą o moich drogich kolegach z forum - pełen troski o ich dobre samopoczucie w trakcie gali zakładam ten temat.

Apeluję! Postawmy się krakowskiemu hegemonowi! Potrafimy się zorganizować, wiem, że jest nas tu wielu z Warszawy i możemy wygrać tą walkę! :D
W jaki sposób? Podsyłajcie swoje profile na fejsie na [email protected]. Dodam Was do naszej konwersacji grupowej.

PS. Jeżeli ktoś nie wie, a szuka kompanów - na zlot do Krakowa 28.11 wyjeżdżamy z Wilanowskiej o 12:00. Powrót o 5:00 29.11 z Krk - w obu wypadkach Polskibusem.

PS2. Emaila nie trzeba kasować - założyłem go specjalnie do tej inicjatywy. #sherlock
 
:lol:

ja mysle jeszcze nad tymi 2 zagadnieniami
mam troche niejanuszowych kolegow, ale nie bede pisal "odwal sie", jestem zbyt kulturalny i towarzyski

Heheheszki. Przecież niejanuszowych kolegów możesz przyprowadzić. Populacja forum po obcowaniu z takimi zacnymi i obeznanymi w temacie osobnikami jak my - zwiększy się. Przyczynisz się tym samym do rozwoju samej społeczności and that's a good thing.

@Charles Bronson ja się swojej twarzy wcale nie wstydzę!
 
Heheheszki. Przecież niejanuszowych kolegów możesz przyprowadzić. Populacja forum po obcowaniu z takimi zacnymi i obeznanymi w temacie osobnikami jak my - zwiększy się. Przyczynisz się tym samym do rozwoju samej społeczności and that's a good thing.

@Charles Bronson ja się swojej twarzy wcale nie wstydzę!
na razie musze ogarnac swoje sprawy i bede myslal mordoryju :D
 
Ja się piszę, ale jeden Kraków nam wystarczy. Niech chociaż Warszawa trzyma fason i nie spamuje wszystkich tematów :lol:
 
Inicjatywa zacna i dopisuje się do niej, ale głosowanie powinno być dostępne po wprowadzeniu kodu pocztowego, bo wyniki są nieprawilne. Pewnie przez jakiś zakompleksionych ludzi z BYŁEJ stolicy.
 
Dziwne jakieś podziały chcecie robić. Wiem, że lekko humorystycznie, ale średnio mi się to podoba. Cohones jest jedną wielką rodziną i w dupie powinniśmy mieć gdzie kto mieszka. Peace!
 
Jakbym był w PL, to jechałbym na Kraków pewnie, ale kiedyś na jakieś UFC, czy inne bijatyki, chętnie, białoruski przyjacielu! 7 wbijaj na Memoriał :)
 
Dziwne jakieś podziały chcecie robić. Wiem, że lekko humorystycznie, ale średnio mi się to podoba. Cohones jest jedną wielką rodziną i w dupie powinniśmy mieć gdzie kto mieszka. Peace!
TUF 23: Team Cohones Kraków vs Team Cohones Warszawa
Propozycje trenerów ?
Edit: Pewnie skończyłoby się na tym, że alkohol w domu by się po pierwszej nocy skończył, a potem nikt by nie chciał z nikim walczyć, bo poprzedniej nocy obiecali sobie, że nigdy nie stoczą walki ze sobą. A że to UFC, a nie KSW to kasy na przełamanie tego nie będzie
 
Tak w ogóle jakaś pewna, dobra miejscówka do obejrzenia KSW na żywo w Warszawie?
 
Tak w ogóle jakaś pewna, dobra miejscówka do obejrzenia KSW na żywo w Warszawie?

Trzeba będzie znaleźć. Jak widać - zapotrzebowanie na niejanuszów jest, zatem spodziewam się wielu maili. :D

@Szady wiadomo- cohones jedna rodzinka, ale nie zawsze można pojechać do Krakowa obejrzeć galę. :)
 
Tak w ogóle jakaś pewna, dobra miejscówka do obejrzenia KSW na żywo w Warszawie?
Na bogatości:
Champions - miejsce gdzie narodziło się KSW, plus 5 do lansu na fb i akceptacja K&L, jest żarcie
Jeff's - bez problemu da się dogadać na transmisje z Polsatu, tylko w sobotę mają zespoły na żywo i pewnie będą zagłuszać komentarze, z drugiej strony użytkownicy zrobią lepszy komentarz, jest żarcie
Średnia półka:
Zielona gęś - piwo w rozsądnej cenie, dużo tv, zamówić stolik i pić. Jeden minus to wybitnie niechrześcijańska ochrona @Mort trzeba ich w trybie pilnym ewangelizować, zwłaszcza w temacie nie wymuszamy kasy od klientów i nie grozimy im wezwaniem policji, poza sezonem nie ma żarcia
Niska półka:
każda knajpa z tv, bo będzie na Polsacie, a Polsat ma każdy, piwo można prędzej hurtem kupić
 
Back
Top