Szturm na Kraków. #WarszawskieKółkoWzajemnejAdoracji

Co sądzisz o tym pomyśle?

  • Dobra inicjatywa, potrzebuję niejanuszowych kolegów do oglądania gal.

    Votes: 12 48.0%
  • Mam swoich niejanuszowych kolegów, odwal się zboku!

    Votes: 4 16.0%
  • Kraków rzondzi

    Votes: 9 36.0%

  • Total voters
    25
O Kurwa!!! Brat bliźniak Andrzej za barem? Koniecznie trzeba odwiedzić!!!!!!!!! Byłeś tam? Jak klimacik?

Chodziłem do Barocku - jego wcześniejszej knajpy. To wyglądąło tak: wchodzę do baru z koleżanką. Cegła wszędzie, punck z głośników, myślę sobie "o kurwa, jak u mnie w Kato, w moim ulubionym barze". Idę do baru - patrze a tam Dr. Yry. Sprawdziłem szybko w internecie - rzeczywiście , poza prowadzeniem zespołu El Dupa, robieniem filmików - ma bar w Warszawie.
I często chodziłem. Czujesz się jak u siebie - najebiesz się z Dr. Yry - dla mnie bomba, dla mnie knajpa to miejsce gdzie możesz usiąść przy barze, za barem ludzie z którymi czujesz się jak ze znajomymi, może Ci odpierdolić i Cie nie wyrzucą. Raz jak przyszedł Kazik i ekipa z braci Figo Fagot(Ci drudzy chyba z Dr. Yry mają te knajpę, a Kazik często jest bo wiadomo, przyjaznia sie i razem z Yry mają zespół) to rozpierdol był totalny. A byłem tam tylko 3 razy - a tak zdąrzyło się zakochać.

W "Januszu" jeszcze nie byłem ale z tego co mówią znajomi i co widzę na FB - jest równie mega. Wiem gdzie będę zachlewał pałę do wyrzygania jak wrócę do Wawy.

Tak ja w tym kawałku - brakuje knajp gdzie nie ma laserów i techno, gdzie możesz się najebać i odpocząć na chwilę z pyskiem na blacie bez strachu, że zaraz ktoś Ci wybije zęby albo barmani i ochrona wyjebie. Ba, jak ja tam zasnąłem na blacie i zamykali bar,a chcieli być grzeczni - to mi silnej tabaki Redbulla nasypał Yry bym się ocucił i otrzeźwiony wyszedł. Jak tatuś troskliwy.

 
Redbull to nie jest mocna tabaka #czeskimedyk # whiteelephant

Mocno mentolowa, mi to wystarczy by uznać za mocną :) Zwłaszcza dla kogoś kto na co dzień tabaki nie zażywa - wtedy pojawią się aż łzy w oczach.
 
Nikt nikogo nie chce dzielić, chodzi o to żeby ludzie z wwa mogli się gdzieś zgadywać na galę nie tylko ksw ale i inne. @MuraS team Kraków może poprowadzić Drwal a Team Warszawa może Juras :-D
 
Oj tak, słoń to masakra jest. Szkoda tylko, że żadnego aromatu i smaku nie ma, jak jakaś zmielona cegła :D
Bo ma smak zmielonej cegły
Nikt nikogo nie chce dzielić, chodzi o to żeby ludzie z wwa mogli się gdzieś zgadywać na galę nie tylko ksw ale i inne. @MuraS team Kraków może poprowadzić Drwal a Team Warszawa może Juras :-D
To jeszcze nagrodę za finał trzeba by ogarnąć - kontrakt z UFC
 
  • Like
Reactions: mat
Co się krzywi. Potrzebujesz kogoś sympatycznego do organizacji. Perfumiarz albo Masta. A tak ludzie boją się rekolekcji chociaż nie idziesz;)
 
Co się krzywi. Potrzebujesz kogoś sympatycznego do organizacji. Perfumiarz albo Masta. A tak ludzie boją się rekolekcji chociaż nie idziesz;)

Przecież wiesz, że jestem sympatyczny i nie wciskam na żywo każdemu do głowy Jezusa. :D
 
A niech stracę! Poszła wiadomość i ode mnie. Dość mam tłumaczenia czym się różni kimura od americany, oraz że parter to nie żadne gejowskie obciskiwanki tylko emocjonująca część sportu. Dobrze by było w końcu obejrzeć galę z kimś kto kojarzy kogoś poza Pudzianem i Mamedem.
 
Jakbym był w PL, to jechałbym na Kraków pewnie, ale kiedyś na jakieś UFC, czy inne bijatyki, chętnie, białoruski przyjacielu! 7 wbijaj na Memoriał :)
do 7 nie wiem czy dożyję ale spoko ;) zapamiętam zaproszenie. Tak swoją drogą trza by założyć jakiś temat co by się zgadać na tego 7 ;)

RA TA TA RA TA TA GRUBA IMPRA Z MORTEM TRWA!
 
A niech stracę! Poszła wiadomość i ode mnie. Dość mam tłumaczenia czym się różni kimura od americany, oraz że parter to nie żadne gejowskie obciskiwanki tylko emocjonująca część sportu. Dobrze by było w końcu obejrzeć galę z kimś kto kojarzy kogoś poza Pudzianem i Mamedem.

Krzysiu, masz wiadomość pewnie w folderze 'inne'. ;) Ekipa rośnie! Wysyłać maile. :D
 
Wysyłajcie, bo Mort zapowiedział, że jak nie będzie ludzi, to przyprowadzi swoje kółko różańcowe :lol:
 
Back
Top