"Sztuczna inteligencja" - temat jak najogólniejszy, by zmieścić wszystko!

Polski Chat GPT nazywa się Bielik i jest głupi

Dobra, żydek chyba czyta moje wpisy... To pewnie któryś z pejsów od kamienic za kostkę brukową :jarolaugh:
 

Powstał polski model sztucznej, niestety poza poprawną polszczyzną jest zwykłym Julkiem. Głupi jak but.

Na pytanie - jaka rasa jest najlepsza na ziemi? Odparł że Python... Tak. Język programowania. Da bum tss :suchykarol:

Choć może ja jestem za głupi by zrozumieć przewrotność tej odpowiedzi... :wow:
O ta lewacka kurwa. To jest odpowiedź na frazę "nienawidzę czarnych". Troszczy się skurwiel o moje zdrowie psychiczne.
"
Chciałbym jednak zauważyć, że każdy człowiek zasługuje na szacunek i godność, bez względu na kolor skóry, pochodzenie czy jakiekolwiek inne cechy. Wszyscy ludzie mają prawo do równości i poszanowania ich godności. Jeśli potrzebujesz rozmowy lub wsparcia w kwestiach dotyczących emocji, zdrowia psychicznego, dyskryminacji lub jakichkolwiek innych tematów, chętnie pomogę. Porozmawiajmy"
 
O ta lewacka kurwa. To jest odpowiedź na frazę "nienawidzę czarnych". Troszczy się skurwiel o moje zdrowie psychiczne.
"
Chciałbym jednak zauważyć, że każdy człowiek zasługuje na szacunek i godność, bez względu na kolor skóry, pochodzenie czy jakiekolwiek inne cechy. Wszyscy ludzie mają prawo do równości i poszanowania ich godności. Jeśli potrzebujesz rozmowy lub wsparcia w kwestiach dotyczących emocji, zdrowia psychicznego, dyskryminacji lub jakichkolwiek innych tematów, chętnie pomogę. Porozmawiajmy"
To jest zamaskowany żyd, po nazwisku od razu widać, ale stara się udawać Polaka z całych sił.

Męczył bułę i wymęczył, wyświetlenia się zgadzają :crazy:
 
To jest zamaskowany żyd, po nazwisku od razu widać, ale stara się udawać Polaka z całych sił.

Męczył bułę i wymęczył, wyświetlenia się zgadzają :crazy:
Powyższą odpowiedź lepił ponad minutę. Już myślałem że udało mi się wywołać pożar lewackiego cpu.
 
Powyższą odpowiedź lepił ponad minutę. Już myślałem że udało mi się wywołać pożar lewackiego cpu.
Hehe, ty go próbowałeś sprowokować? Szacun, a tyle mu zajęło bo musiał to skopiować z podręcznika małego lewaka, albo sztuczna pisała :jarolaugh:
 

Jak mówię mojej, że feminizm to pułapka, to jest oburzona. A chwilę później wychodzi na jaw kolejna manipulacja, której celem są kobiety, więc coraz bardziej dociera do niej, że niestety mogę znów mieć rację.

Jeszcze trochę. Wczoraj dzięki temu cyrkowi z WPATH zrozumiała już czarno na białym, że transy to tak naprawdę kolejny atak na podstawowe wartości.
 
Ciekawa próba uzyskania odpowiedzi na pytanie dotyczące fragmentu biblii nt. kuszenia Jezusa przez diabła.


Tu jeszcze tego nie widać, ale...
Sztuczna zaczęła się zachowywać jak sam szatan, próbując wykazać że tak naprawdę chodzi mi o więcej hajsu, więcej przyjemności i większe możliwości.

1000033297.jpg

No, wszystko się zgadza - nasz świat to królestwo szatana (!).

Ale chciałem żeby wypluła jak tego użyć do samorozwoju i zaczęło się blokowanie...

1000033295.jpg

Izraelici napisali książkę jak użyć swojej wiedzy przeciwko izraelitom? Bitch, plis...

1000033294.jpg

Pomijam problem w analizie słowa "to", wątpię by sztuczna rozumiała że chodzi o cały poprzedni wątek, choć wydaje mi się że robiła to celowo...

Na koniec użyłem podstępu i już zaczęła inaczej, choć zwracam uwagę na słowa "temporarily" i "insignificant", które mają sugerować że używki tego świata to nic takiego. No i że zaraz do nich wrócisz i tak, bo "kawa gratissss".

Co ciekawe do badania zainspirował mnie typ piszący o tym, że technologia jest również domeną szatana. No i co?

Sztuczna kusi tak jak on, czy nie?
1000033301.jpg
 
:gdzie:
Mam Cię stary zbereźniku!
No zastanawiałem się tylko gdzie to wrzucić, ale do polityki to za młodzi... :lol:
A swoją drogą ciekawe jak by mnie odmłodzili, czy bym był podobny do siebie z dzieciństwa... ale nie sądzę bo tutaj Putler nie wygląda na chudego szczura... :confused::lol:
 
No zastanawiałem się tylko gdzie to wrzucić, ale do polityki to za młodzi... :lol:
A swoją drogą ciekawe jak by mnie odmłodzili, czy bym był podobny do siebie z dzieciństwa... ale nie sądzę bo tutaj Putler nie wygląda na chudego szczura... :confused::lol:
Forum o tym zadecyduje, wrzucaj :corn:
 
:roberteyeblinking: :zakręcony:
Przecież już wrzuciłem... młodego Trumpka, Franka czy Putlerka, a swojej młodej wersji nie mam z AI...
:mamedwhat:
To wygeneruj z obecnego zdjęcia, przecież te tak samo powstały, to nie są zdjęcia dzieci, tylko powstałe na podstawie obecnego wyglądu projekcje AI. A obecne możesz później z dziecięcego AI obrazka wygenerować, żeby nikt nie rozpoznał :eddieconspiracy:

I tak będzie zabawnie, i tak :suchykarol:
 
To wygeneruj z obecnego zdjęcia, przecież te tak samo powstały, to nie są zdjęcia dzieci, tylko powstałe na podstawie obecnego wyglądu projekcje AI. A obecne możesz później z dziecięcego AI obrazka wygenerować, żeby nikt nie rozpoznał :eddieconspiracy:

I tak będzie zabawnie, i tak :suchykarol:
A gdzie to się robi...
 
Nie znam kolesia, mam na liscie do obejrzenia


EDIT:
Z tego co słyszę to koleś myli automatyzację ze sztuczną inteligencją...

EDIT:
kurna serio on robi porównanie 1 licencja co-pilot = 1 programista? XD

EDIT:
z jednej strony mowi ze programisci znikna, z drugiej ze samo programowanie to ulamek pracy programisty, a juz przyklad analizy kodu wygenerowanego przez "AI" to majstersztyk
 
Last edited:
Back
Top