Szpilka: MMA? Dlaczego nie?

Player26

Oplot Challenge
Heavyweight












Daje słowo, że kupię bilet na galę MMA w której wystąpi Szpilson. KSW, walka z Pudzianem i jestem spełnionym człowiekiem :-)
 
ba, myślę, że JDS to by go w boksie rozjebał ;) na zasadach MMA to bym go słabo z GSP widział, nie pisząc już o cięższych, dobrych zapasiorach...
 
MMA? To już nie chce dzieci robić :(?


https://www.youtube.com/watch?v=Hvt_rDM08rc
 
Pierwszy lepszy amatorski zapasior i Szpila leży. Sam suchy boks nie jest dobrą podstawą.
 
ale to jest wkurwiajace. Kazdy polski sportowiec jest teraz pytany czy moze do mma pojdzie
 
Sam suchy boks nie jest dobrą podstawą.


Clint Hester czy szczególnie Jorge Masvidal chyba nie narzekają. Problemem są takie kwestie czy i jak szybko dana osoba podłapie poszczególne umiejętności potrzebne do MMA/wplecie swoje bokserskie zdolności.
 
Irena Kirszenstein-Szewińska (ur. 24 maja 1946 w Leningradzie) • polska lekkoatletka, która specjalizowała się w biegach sprinterskich i skoku w dal. Po zakończeniu kariery działaczka krajowych i międzynarodowych organizacji sportowych. Należy do najbardziej utytułowanych polskich sportowców i najwybitniejszych lekkoatletek w historii; na czterech kolejnych igrzyskach olimpijskich stawała na podium (łącznie zdobyła siedem medali).
 
ale to jest wkurwiajace. Kazdy polski sportowiec jest teraz pytany czy moze do mma pojdzie


Małysza pytali? :-)



Co do Szpilki - generalnie go w tym nie widzę, ale dla MMA Attack na powrót, czy jakiegoś FENu to może być ciekawa opcja. Osobiście z takich sportowców, którzy mogą debiutować w MMA, to czekam tylko na debiut Damiana Janikowskiego.
 
To w takim razie z porczyk moze walczyc jak najbardziej. No i jest jeszcze ten ostatni "hit" czyli dziwny pan/pani czy chuj wie co. Oraz ponoc znany pilkarz pogoni szczecic Hernani ktory kiedys trenowal bjj i mt wiec juz go ksw powinno brac.
 
Jak będzie dobrrgha prhghopozycja, to będzie mma, narrghazie nie ma co piełdolic doktorhhgku.
 
nie zartuje. Poprostu od zawsze na lekkoatletyke wykladam i nigdy tym sie nie interesowalem i raczej nie mam zamiaru.
 
Teraz kazdy czuje się pro zawodnikiem MMA




Jeszcze zawody się nie zaczęły a już muszę Pudziana dusić •
5DreRn0uo4m.png
w głupkowatym nastroju.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=475485769221206&set=pcb.475485792554537&type=1&theater



https://www.facebook.com/photo.php?fbid=475485745887875&set=pcb.475485792554537&type=1&theater
 
dssport, ja też mam wyjebane, ale żeby Irenki nie znać to już naprawdę grubo ;) Ale nie osądzam zdrówko :d
 
@Bolt



On mówi, że na koniec kariery chciałby zawalczyc w MMA, więc nawet przeciętnego tdd nie można oczekiwac.



Raz mówi, że chce się przygotowac do następnej walki, a później że z Adamkiem mógły od razu zawalczyc. Zawsze gradziłem tym co mówił, bo jedynie starał się nakręcac atmosfere w słaby sposób.
 
Szpilka vs Janikowski?............................Żart :-)







To może Szpila vs Adam Maciejewski? 10 w rankingu PL....Nie zrozumcie mnie źle, po prostu chciałbym zobaczyć czy jest możliwe "wynieść" kogoś i wyrzucić z "klatki" ;)







A tak poważnie, z jakim zawodnikiem mógłby zawalczyć? Przecie w Top 10 - 15 rankingu PL same bijowce i zapaśnicy. Szpila, do niedawna uważany za jednego z najlepszych bokserów HW młodego pokolenia a w MMA byłby prawdopodobnie obijany przez średniej klasy zapasiorów.
 
Szpila, do niedawna uważany za jednego z najlepszych bokserów HW młodego pokolenia




Przez kogo?




Szpilka vs Janikowski?


Kurwa, chciałbym zobaczyć jak Damian robi mu jesień średniowiecza
 
@Grzechu, a gdzieś tam czytałem jakieś arty, tak był promowany. Osobiście od początku wiedziałem, że to fake. Na tą jednak chwile jest w pierwszej 5 w polskim boksie (myślę, że nr 4-5 a dla wielu nawet 1-2), taki mamy boks.







Napiszę to co dawniej, chciałbym zobaczyć Szpile w walce z kimś z niższych wag, koniecznie zapaśnikiem. Może to być nawet Gamrot :D Ogromna różnica wagi, to fakt, ale czy taki bokser wstałby spod wytrenowanego zapaśnika? Gamrot był w juniorach 3 krotnym MP w wolniaku bodajrze.
 
Przestańcie, Szpilka tylko do freakowego starcia z kimś pokroju Tyberiusza Kowalczyka czy Trybsona się by nadał. Z kimś typowo sportowym by zaliczył porażkę, chyba, że byłby to jakiś słabszy striker, który ambitnie wdawałby się w walkę na pięści.
 
Ale co mam przestać? Naprawdę uważam że Gamer by go sprowadził od razu i zbił niemiłosiernie. No nie oszukujmy sie.
 
@Grzechu, pewnie masz rację, z drugiej strony Gamer waży coś koło 70 kg? Szpila aktualnie 108 kg....Mimo to i tak bokser byłby rzucany, ach te zapaśniki :D
 
Przecież nie przeczę. Fantasy matchmaking opierający się na Szpili z typowym zawodnikiem MMA nie ma sensu, bo ten pierwszy raczej przegrałby nawet przed czasem. Jak wcześniej wspominałem - walka typowo freakowa z udziałem Szpilki nie dość, że nakręciłaby jakąś oglądalność, to jeszcze dałaby mu większe szanse, bo - nie oszukujmy się - z typowymi zawodnikami MMA szans on nie ma, tym bardziej z kimś z TOPu z naszego podwórka.
 
Back
Top