Szpilka: MMA? Dlaczego nie?

Widder

Maximum FC
Bantamweight
Nie mam nic przeciwko walkom bokserów w mma, tak samo jak nie mam nic przeciwko walkom zapaśników czy graplerów. Problemem są tylko bokserzy, którzy myślą, że bazując na jednej płaszczyźnie będą dzielić i rządzić. My tu gadu gadu o Szpili a niedługo Jackiewicz zbierze co nieco.
 

Grzechu

Moderator
Cohones
@Grzechu, pewnie masz rację
Zapewniam Cię że mam :)
z drugiej strony Gamer waży coś koło 70 kg? Szpila aktualnie 108 kg


im więcej Szpila waży tym łatiwej nim pomiatać.Gamer by go zabił i nie wiem po cholerę ten wątek dalej jest otwarty :-) Bo to jest rozmowa o niczym.
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
To już od dawna wiadome raczej jest...Najman, Saleta. Jackiewicz dobrze wyglądał na filmie z treningu i jeśli regularnie trenuje parter i zapasy to myślę, że i tak chyba lepiej powinien zawalczyć niż Cieśliński to zrobił z Foudą. Bokser powinien z boksu wynieść na wstępie pracę nóg, a nie liczyć, że trafi od razu i może stać nieruchomo na nogach, w które mu każdy kumaty obalacz wejdzie.Niech Szpila trenuje chociaż zapasy do czasu chęci spróbowania w MMA, przyda mu się i w klinczu z cięższymi ciężkimi bokserami i o rzeźbę nie będzie musiał się martwić raczej. A potem w MMA już będą lepsze podstawy do debiutu ;-)
 

Player26

Oplot Challenge
Heavyweight
Przy okazji, Jackiewicz ma chyba zawalczyć z Parchetą? To zawodnik muay thai ale gdzieś czytałem, że parter trenuje regularnie...Coś ktoś słyszał?@Grzechu, podenerwuje Cię jeszcze trochę...Skąd ta pewność, że 40 kg lżejszy zapaśnik pozamiatałby jak szmacianą lalką 108 kg boksera? :D(zrozum, dzięki takim pytaniom temat przetrwa) ;)
 

Grzechu

Moderator
Cohones
@Grzechu, podenerwuje Cię jeszcze troche...Skąd ta pewność, że 40 kg lżejszy zawodnik pozamiatałby jak szmacianą lalką 108 boksera? :D
Bo Gamer wie co robi a bokser nie będzie miał pojęcia co go uderzyło
(zrozum, dzięki takim pytaniom temat przetrwa) ;)


Tego chyba nikt nie chce
 

Player26

Oplot Challenge
Heavyweight
Wszystko rozumiem, jednak 40 kg to nie mało, Szpilson raczej ułomkiem do końca nie jest ;)Takie tematy też są potrzebne.
 

Grzechu

Moderator
Cohones
Wszystko rozumiem, jednak 40 kg to nie mało, Szpilson raczej ułomkiem do końca nie jest ;)
Chośbym nie wiem jakim by był bokserem, to Gamer jest na tyle zjebistym zawodnikiem że by go rzucał po macie jak chce.
Takie tematy też są potrzebne.


Po co?
 

Player26

Oplot Challenge
Heavyweight
Po to by się czegoś ciekawego dowiedzieć, podyskutować o czymś innym. Wychodzę z założenia, że jak wątek kogoś nie interesuje to pisanie w nim jest zbędne. Ja np nie udzielam się gdy temat mnie nie wciągnie. Omijam go po prostu i nie hejtuje :)W zasadzie jestem sobie w stanie to wyobrazić, mną też rzucał zapaśnik spooro lżejszy i moimi kilkoma kumplami z uderzanych też i to tak, że wstyd o tym pisać. Mój poziom jest jednak deliaktnie mówiąc o wiele gorszy od Szpilsona. Mimo to wierzę, że w tym konkretnym przypadku różnicy by nie było zbyt wielkiej. No chyba, że któryś z braci Kliczko wszedłby do "klatki".
 

Grzechu

Moderator
Cohones
Player jak chcesz o czymś ciekawym pogadać to dawaj na chat.mmarocks.pl ;) Teraz to tam się dzieje :-)
 

Player26

Oplot Challenge
Heavyweight
Dzięki za zaproszenie ale idę spać, bo już ledwo co na oczy widzę...Jestem trzeźwy jak coś :)
 

Harker

Jungle Fight
Lightweight
Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, Szpilka to - zaraz po Tysonie Furym - mój najbardziej znienawidzony bokser i nie chciałbym żeby miał coś wspólnego z tym sportem :-)
 

bax

Maximum FC
Featherweight
Szpilka w mma to na pewno lepszy pomysł marketingowy niż Jackiewicz, który nie jest ani tak znany, ani nie ma stylu "pod mma". Niemniej jednak Szpilka musiałby się zupełnie spalić w boksie, żeby opłaciły mu się przenosiny.Ale Szpilka vs Pudzian w mma, to by był hit PPV...
 

Player26

Oplot Challenge
Heavyweight
Nie zapomnę tego jak Tyson Fury wyzywał do walki w UFC Caina.Szpilka marketingowo byłby świetnym posunięciem, ale jak to bywa w tego typu przypadkach, dawaliby mu przeciwników, którzy z mma mają niewiele wspólnego.
 

Betonowy Krzychu

M-1 Global
Lightweight
Medialnie to byłby jeden z lepszych możliwych strzałów, podejrzewam, że ewentulny debiut miałby rozgłos zbliżony do tego związanego z debiutem Pudziana. Co do kwestii umiejętoności to wydaje mi się, że pierwszy lepszy ciężki z drugiej połowy top 10 bez większych problemów by Artura pokonał. Fanatycy Szpili przeżyliby srogie rozczarowanie gdyby zobaczyli jak ich ulubionemu zakapiorowi robią dziecko na macie... Wydaje mi się, że to jest jednak nierealne bo Szpilka w boksie dostaje już niezłą kasę i raczej nie znajdzie się organizacja, która będzie w stanie go zadowolić finansowo. Chociaż sam taką walkę chętnie bym obejrzał, np. na powrocie MMAAtack. Jak już mamy oglądać freaków to tylko takich - solidnych zawodników sportów walki.
 

HeLLRaiseRR666

Bellator
Lightweight
Szpilka i mma to tylko w :-)battlebang1fullcover.jpg
 

Player26

Oplot Challenge
Heavyweight
Otórz to Krzychu88.Na miejscu 10 top hw PL jest Adam Maciejewski....Wiem, różnica poziomów, ale chciałbym zobaczyć taki fight :)
 
Top