Szpachlowanie, szalety i inne - temat mahonka

Status
Not open for further replies.

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
fwfw.jpg


Mając na uwadze obniżający się poziom w Hyde Parku, założyłem temat mahonka. Każdy ma prawo wypowiadać swoje opinie, jeśli te nie uderzają w innych. Dlatego nie możemy zabronić pisać mahonkowi, ale możemy mu dać swój własny temat, tak by Hyde Park powrócił do dawnej świetności.

@mahonek - proszę od teraz pisz tylko w tym temacie jeśli Twój post miałby dotyczyć tych Twoich przygód z dziewczynami, szaletami etc. a moderatorów od teraz proszę przenosić wpisy mahonka pasujące do tego tematu.

Każdy kto chce śledzić niewiarygodne życie Mahonka, to będzie wchodził w ten temat i nie będzie musiał już cierpieć w Hyde Parku.
 
Po wielu postach, w końcu ktoś założył ten temat. To dobrze.
Niestety, Tomasz, nie trafiłeś ze zdjęciem, bo w tej ekipie nie ma bratniej duszy mahonia :(
 
nieee po prostu jest hyde park. Zróbcie od razu bornowi temat niech też ma gdzie pisać. I każdemu kontu kaczki :>
a zresztą. nie mój cyrk, nie moje małpy. :)
Właśnie ludzie narzekali, że w hyde parku ciągle o mahonku, więc założyli specjalnie dla niego temat, ten kto nie chce czytać to go ignoruje (jest taka opcja na tym forum) Ja osobiście chętnie będę tu patrzył.
 
fuckin joke w chuuuuuuuujjj!!!

#przejalemsieOrest
Hehe, nie wiem czy szydzisz, czy żartujesz, ale tak czy siak, nie przejmuj się :D

A co do tematu, to niech mahonek piszę śmiało w tym temacie. Chętnie poczytam, można się dowartościować za darmo.
 
Czarne c/Chmury zebrały się nad Mahonkiem. Ciemna strona Tomka zasługuje na tło muzyczne:
 
Nie rozumiem czemu wszyscy zaśmiecają jego temat. Usunę offtop w weekend :).
 
  • Like
Reactions: PIR
Mahon sam z siebie tu nie napisze, trzeba go jakoś zachęcić do tego "pierwszego razu" :)
obrazasz mistrza, jemu wszystkie dupy buziaki na fb wysylaja, pierwszy raz pewnie przezyl w podstawowce
 
@mahonek
mysle ze panowi chmurce powinienes wyslac plakat z autografem a calej reszcie brnacych w ten temat chociaz po buziaku.
Tak rodza sie gwiazdy w Polsce...
 
Trochę beka, że mahon ma własny temat, chore zwierzyny się dobija by się nie męczyły nie przenosi z miejsca na miejsce. Ale żeby nie było jestem też wstanie zrozumieć moderację. Mahon to taki trochę cygan którego nikt obok siebie nie chce bo zanieczyszcza powietrzę. Redakcja jest tak politycznie poprawa, że zamiast cygana wyeliminować to daje mu kontener zastępczy (ten temat) by nam, Lordom nie sikał na elewacje (inne tematy np: HP).
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top