Szklana Szczęka - pytania, propozycje

To ja też mam problem: wiecie coś o przeciwnikach dla Drwala i Nastuli? Co ze Strefą Walk i ich mocarstwowymi planami?



Do TUF'a też się dołączam.



Mam taką propozycję, żeby na stałe (nawet jak nie ma żadnej gali) w SzSz był "kącik" polskiego MMA.
 
Byłaby możliwość żeby Szklaną tak godzinkę wcześniej puścić na stronkę?



Bo nie wiem jak inni ale ja lubię posłuchać do poduchy, a jak wrzucicie około północy to do pierwszej trzeba liczyć, no a o 6 trzeba wstać.



Takze gdyby była taka szansa to byłbym wielce uradowany.
 
Zwazywszy na dyskusje jaka rozgorzala na sronie pod postem o wizycie Fedora w cerkwii, moglibyscie przedstawic jakies oficjalne stanowisko redakcji na temat procesu ewolucji i jego wplywu na MMA. :-)
 
Ja chętnie posłucham zdania na temat podejścia innych stron MMA do sprawy facebook'owej oraz ogólnej charakterystyki polskiego fana MMA (bo ja się powoli zaczynam załamywać).
 
Ja juz nie. Skoro wiekszosc ludzi ktorym powinno zalezec na powodzeniu tego rownie mocno jak mnie lub nawet bardziej, potocznie mowiac kladzie lache to moze tak ma po prostu byc. Jak ta akcja sie skonczy proponuje dla porownania wrzucic sondazowo cos o Pudzianie :-).







Na wstepie mialem oczywiscie na mysli zalamanie bo posluchac tez bym posluchal.
 
Co do godziny Szczęki, to nie takie proste. Nie zawsze z Tidzejem nagrywamy o tej samej porze, czasem któremuś z nas coś wypadnie.



Jeśli chodzi o akcję facebookową, to moim zdaniem liczba "polubień" nie jest najważniejsza. Dużo ważniejsze jest by dotrzeć Dany czy Marshalla, wtedy wystarczyłoby kilka osób.
 
Venom Jak juz przy tym jestesmy to ja poczatkowo wlasnie o tego typu dzialaniu myslalem ( o e-mailach choc teraz juz wiem, ze ta forma jest w tego typu sprawach chybiona. ) Tylko teraz nie wiem czy juz mamy ich probowac atakowwac na Twiterze czy jeszcze poczekac, az sie na FB nazbiera tego wiecej ?
 
Jak punktowalibyscie 2 pierwsze rundy pojedynku Fedor vs Silva zakladajac ze zostalby dokonczony?
 
1. Dlaczego nie ma Fedora w top 10 p4p, przecież przegrał tylko 2 walki z rzędu.



2. Czy jeśli Silva wygra z Alistarem/werdumem to znajdzie się w pierwszej 3 HW?
 
a mam jeszcze jedno pytanie



3. Jak bardzo Venom (reszta redakcji w sumie też) cieszy się ze zwycięstwa Silvy, z racji tego, że jest głównym antyfanem Fedora. Dodam na wszelki wypadek ":)"
 
1 Jak się zapatrujecie na zmiany w rankingu po gali ( które miejsce Fedor, które Silva)



2 Będzie nowe logo szczęki ? ;)
 
Czemu Andrei wyszedł i walczył w spodenkach bez sponsorów? Jakieś przecieki?


Tidżej, oglądałeś galę z polskim komentarzem? Jesli tak jak bardzo cieszysz się z faktu, iż ominęło twoje uszy komentowanie Gusa i Franka?

W kwestiach sportowych jak mocną stratą jest porażką Fiodora dla Strikeforce?

Jak ocenianie szanse Santiago w UFC?



I na koniec - ostatnio Dave Walsh popełnił felieton na liverkick pt "Why You Should Support the Strikeforce Heavyweight GP" Co wy o tym sądzicie?
 
1. Czy Brandon Vera rozpoczął rozmowy z SF?



2. Najlepsza gala WEC według TJ i Venoma (jeśli na pierwszym miejscu ktoś z was ma tą ostatnią to podajcie drugie miejsce)



3.Ja też jestem ciekaw czy zamierzacie odświeżyć logo SZ SZ SZ.



To raczej nie są tematy na Szczękę więc proszę abyście mi odpisali.
 
1. Czy Silva był tak mocny, czy Fiedia taki słaby ?



2.Jakie szanse ma Bigfoot na wygranie turnieju ?



3.Czy Fiedia będzie miał "syndrom Crocopa" a może już go ma ?
 
Co do loga to na razie nie mogę znaleźć żadnego dobrego zdjęcia Arlovskiego.



Jeśli chodzi o całość to moja ulubiona gala WEC to nr 48, a o Verze w tej chwili nic nie wiem
 
Szybko, na kolanie:



Może wiecie jak będzie z kontraktem Very. Zakładam, że jego kontrakt nie wygasł tylko Zuffa skorzystała ze standardowego zapisku o możliwości rozwiązania go po porażce pracownika. O ile potwierdzi się przeciek odnośnie wtopy dopingowej Thaigo to rezultat jego ostatniej walki zostanie zmieniony (swoją drogą na NC czy W dla Very?). Czy w takiej sytuacji rozwiązanie kontraktu staje się bezprawne i UFC będzie musiało przywrócić Barndona do rosteru?







Audycja dopiero jutro? ;)
 
O właśnie!



Jeszcze jakby dało radę to o głos TJ w sprawie najlepszej gali WEC jeśli to możliwe bym prosił.



(Coś poza 48 i 53)
 
@ GLF



Jeśli zmienią werdykt to na NC bo w Nevadzie bodajże nie mogą (a jeśli mogą to nie chcą) przyznawać zwycięstw w ten sposób. Co do kontraktu to ciekawa sprawa, postaram się coś ustalić.



@Sobral



52 i 49 były też bardzo dobrze, z ery przed-Zuffą WEC 9.
 
Back
Top