Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Był, ale trochę niewyraźnie gadał - jesli oczywiscie dobrze pamietam :D
Tez mi sie wydaje, ze Jakub w roli felietonisty sprawdza sie znacznie lepiej niz w roli radiowca. Po tym jak Andrzej Koscielski zaczal sie wypowiadac przed kamerami odzyla moja wiara w to, ze wszystko jest mozliwe. Moze doczekam sie powrotu do SzSz szefa wszystkich szefow :)
 
  • Like
Reactions: JB_
@kaczka41 ma rację - musiałbym się najpierw do logopedy wybrać, a nie bardzo mi się chce - od urodzenia w sumie;) O ile kiedyś można sobie było pozwolić na takie rzeczy, to jednak dziś mamy całkiem inny poziom, gdzie każde niedociągnięcie łącznie z buczącym wentylatorkiem jest wychwytywane. Nie pcham się, choć @Grzechu mnie molestuje w tym temacie od dawna :D
 
Weźcie Kaczkę do Szczęki.Coś nowego będzie ;)

I tak mam mało czasu. no i jeszcze trzeba by sie przygotować do audycji, a że KSw i UFC 181, to tak minimum z 5 godzin analiz, notatek i w ogóle. By potem nie wspomnieć, że niie widziałem tego, czy tamtego i nie znam tego czy tamtego

Także odpada:p
 
To może sam @Grzechu jako, że niedawno objął funkcje obserwatora, "cenzuratora"
Również pamiętam głos @Jakub Bijan z jego pierwszych audycji SSS nie było tak zle, jak tu próbuje przedstawiać, skoro inni nie mogą, to dobrze by było posłuchać starej gwardii
 
Mi starczy czwórka czwórka Kaczka41, Egzekutor, Manybjj i Tomano. Fajnie jakby się udało face-to-face, z braku whiskey mogą być okocimy ;)
Jeśli któryś z nich nie może przeboleje Tja, Wojsława i Piotrka.
 
Jeżeli starczy czasu w audycji, chciałbym się dowiedzieć, co sądzicie o analizie walki Pennington - Smith z poniższego materiału video:



Według jej autora żadne poddanie nie miało miejsca, ponieważ nie było werbalnej rezygnacji ze strony Aschlee. Gracie wychodzi z założenia, iż technicznie zawodniczka dotrwała do końca rundy i powinna otrzymać możliwość "dojścia do siebie" w przerwie między rundami. Jako argument poddaje tutaj przykład fighterów, którzy po ciężkich nokdaudanch (wiadomo - chwiejących się na nogach, zamroczonych, lecących na autopilocie, zaciąganych do narożnika przez cornerman'ów itd. itd.), na przykład mających miejsce na kilka sekund przed gongiem, dostają regulaminową minutę na odpoczynek.
 
może zaprosicie Kaczkę do SSSzoł? Ciekawy jestem tego kolesia... Bo po tych jego tematach widać, że koleś jest kreatywny. Pozdro Kaczka.
 
Jesli SSS ma byc w wiekszej czesci poswiecona KSW, oraz przewidujecie opcje goscia z forum, to mahonek wydaje sie byc idelnym kandydatem :)
 
Czy wiecie może z kim Pudzian miał te sparingi 3x5 bo po tym co narobił w ręcznik to tych sparingów nie było widać, a podobno było ich dużo.
 
A ja zgadzam się z Mahonkiem. Chętnie posłuchałbym Janisza z Jurasem w SSS ;)
Ja wole Szczeke w gronie redakcyjnym, ewentualnie z jakims gosciem od czasu do czasu a duet J&J niech jak najczesciej tworza audycje poswiecone MMA w PR 24. Jesli juz mamy swego rodzaju koncert zyczen to ja bardzo chetnie posluchalbym dawno nieobecnego i generalnie malo ostatnio aktywnego @F. Georgiew , jak rowniez @Lowk Domyslam sie, ze przeszkoda moga byc niedobory czasowe. Priorytetem pozostaje oczywiscie @defthomas, moze w polowie przyszlego roku, kiedy Szklanej stuknie pewnie 300 :) ?
 
Chętnie wezmę udział w SSS ale muszę trochę odsapnąć po migracji, skończyć nową główną stronę, 2 kolejne projekty MMARocks (będzie ogień) a potem złapać wiatru w żagle :)
 
Jesli SSS ma byc w wiekszej czesci poswiecona KSW, oraz przewidujecie opcje goscia z forum, to mahonek wydaje sie byc idelnym kandydatem :)

Dopuścili by mnie do mikrofonu to bym mógł nawijać godzinę bez przerwy, nie wiem czy ktoś by mnie tam przegadał. Szczerze to wątpię :)
 
Back
Top