Szklana Szczęka - pytania, propozycje

@Grzechu , Paweł mówił na chatcie że już nie będzie występował w SSS więc raczej bym nie liczył zwłaszcza jeżeli chodzi o taki mało ważny temat.
 
Zapowiedzi zabraklo, wiec niech bedzie chociaz obszerne podsumowanie fantastycznego wystepu Polakow w Chinach. Co do ewentualnej absencji Escobara. Pawel Kowalik ( odkad sie pojawil ) i Wojslaw Rysiewski ( sila rzeczy od samego poczatku ) to byly dla mnie najciekawsze postaci w SzSz. Jednak komentowanie i ocenianie czegos co sie samemu wspoltworzy tez jest na dluzsza mete bez sensu a przynajmniej wywoluje wiele niepotrzebnych kontrowersji.

E: A kluczowe pytanie brzmi oczywiscie kiedy bedzie ?
 
Last edited:
;) dokładnie tak, musi być coś o Mirku Oknińskim... Jak widzicie jego wkład w polskie MMA teraz, a jak kiedyś? Czy coś zmieniło się w Waszym postrzeganiu tego człowieka?

P.s. Było już pytanie czy szczenna dziś czy jutro?
 
Last edited:
Chciałbym, abyście wypowiedzieli się o zatrudnieniu przez Legacy FC jednonogiego zawodnika, Matta Betzolda
 
kiedy szczena? kiedy, kiedy? wstałem szybciej by sobie ściągnąć na luzie i posłuchać w pracy a tu "juch".
 
Szkoda, bo jeśli późnym wieczorem to nie zdążę przesłuchać przed galą. Ale wiemy że czas nie jest z gumy, ważne że w ogóle będzie :)
 
Z racji tego, że dojazd do Krakowa jest jednak o wiele szybszy niż dojazd do Szczecina (tak o połowę) to pewnie nie będzie tak późno jak ostatnio.
 
Co prawda nie wiem co na to komisja przy PZMMA, ale lubie Szczeki nagrywane przy zastosowaniu srodkow dopingujacych :) Czekamy !
 
Back
Top