Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Kiedy bedzie SSS ? pojawilo sie sporo ciekawych tematow w sprawie w ktorych warto posluchac glosu redakcji
 
Najlepszy w OO jest bonus na koncu, 15 minut kompletnej ciszy. Szkoda, ze Szczeki jeszcze nie ma choc moze bedzie dzieki temu aktualniejsza.
 
Nikogo nie ma Mahon zaraz zacznie sygny zmieniać :D



Ale niech uważa bo Dzihad dziś wkurwiony
 
W takim razie, jako że przez ostatnie pół roku wiernie ściągałem Szczękę z najbrudniejszych portów Ameryki Południowej, żądam pozdrowień.
 
220.gif
 
Znajdziecie czas by zapowiedziec najbliższy pojedynek Jacka Krefta? Packalen ma już na rozkladzie Sajbora i Szulakowskiego. Jestem ciekaw, jak chłopaki mocniej siedzący w europejskim mma oceniają jego potencjał i jak duża jest szansa na to by Jacek zepsuł mu rekord.



Btw, jest szansa na wywiad z Kreftem przed wyjazdem do Finlandii?
 
Czasu bedzie troche wiecej niz zwykle, wiec obok podsumowania przygod trojki reprezentantow Gracie Barra Lodz bardzo prosilbym o probe odpowiedzi na nastepujace pytanie. Jak to sie dzieje, ze mozemy ogladac, czasami nawet w transmisji na zywo, walki zawodnikow pokroju Janusza Dylewskiego a czesto pozbawieni jestesmy mozliwosci zobaczenia w jakiejkolwiek formie walk tak ciekawych nazwisk jak Niedzwiedz, Klaczek, Fabinski ( FA 9) czy Wolanski, Kurczewski ( V GSW w Miedzychodzie) ?
 
A ja mam pytanie czysto techniczne, czy obniżacie jakość dźwięku po nagraniu, żeby plik mniej ważył, czy w takiej jakości nagrywacie? SSS słucham głównie w trasie do i z pracy i przy niektórych szczękach naprawdę ciężko wszystko usłyszeć.
 
Back
Top