Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Brawo, oby wszystko zadzialalo bo naprawde poczatek tygodnia bez szczeki jest slaby, srodek fatalny o braku w ogole nawet nie wspominam.
 
Poruszcie Panowie kwestie PPV KSW 26. Być może wiecie coś więcej odnośnie obecnych relacji na linii Konfrontacja - Polsat.
 
czekać na szczęnę czy nie będzie dziś?



szczęnę :D :-)aż nie bd tego kasował/edytował



@down: świetne wyczucie czasu :)
 
Mam pytanko do redakcji.Będziecie oszustami i będziecie oglądać UFC na streamach czy będziecie teraz nabywać PPV ?? Czy to poprostu koniec sss?















ps. Bezczelnie zajumałem :D ale uznałem że to lepszy temat na zadanie tego pytania :D :D:-)
 
Skradłeś mi moje pytanie, które miałem zadać po weekendzie ;)



Redakcjo, jak wy teraz będziecie oglądąć gale PPV ?
 
Tytuł u Mrozowskiego: "Koniec darmowego UFC w orange sport" nabiera nowego znaczenia.



Rozwińcie temat w szczęce, dlaczego wybraliście taką droge ;D, jakie są koszta, za jedno ppv na polske + osobno fight pass



Ja wcale się nie dziwie, sam korzystam z dobrodziejstw jakie daje internet
 
A co UFC ma do tego jak prywatnie oglądam gale?



Tak jak pisałem w innym temacie. Każdy niech ogląda UFC, KSW czy inne organizacje tak jak mu się podoba. Zabraniamy jedynie wymieniania się nielegalnymi linkami na stronie.
 
UFC jeszcze udławi się tym swoim fightpassem.

Ja mam natomiast pytanie odnośnie Polskich zawodników niedawno zaczerpniętych do UFC. Jak będzie wyglądała ich przyszłość w tejże federacji po tym jak okazało się że UFC w tym roku napewno się nie odbędzie, co do przyszego cisza.
Czy będą w jakiś sposób "bezpiecznie prowadzeni" aby mogli w przyszłości zapełnić kartę walk na gali w Polscę, zakłądając że kiedykolwiek się odbędzie. Czy może będą traktowani jak każdy inny zawodnik i dwie porazki będa dla nich oznaczały odrazu pożegnanie z UFC.
 
Czy będą w jakiś sposób "bezpiecznie prowadzeni" aby mogli w przyszłości zapełnić kartę walk na gali w Polscę, zakłądając że kiedykolwiek się odbędzie.


Moim zdaniem ciężko na to odpowiedzieć zważywszy na to, że nie wiadomo póki co niczego o ewentualnym UFC w Polsce, z drugiej strony po takich zbrojeniach spodziewam się ogłoszenia gali u nas na przyszły rok.
 
Czekam na 3 słowa o Nikicie. Jak to możliwe by ktoś tak beznadziejnie słaby ma jeszcze kontrakt z UFC i walczył w karcie głównej.



Chętnie bym poznał ranking redakcji dotyczący najsłabszych zawodników jacy kiedykolwiek wystąpili w UFC.
 
@Arlovski - tak na szybko



1. Uczestnicy TUF China



....



6. Dave Galera



7. Royston Wee



8. Wade Shipp



9. Krylov



;)
 
@up



Nie pisz że Kimbo słaby bo pokonał on w UFC Houstona Alexandra który był podobno solidnym zawodnikiem i weteranem UFC dla naszego Janka. :)
 
Jaka jest wasza opinia: czy Różal serio chce kończyć karierę (nie pierwszy raz o tym mówi), czy może chce swoim gadaniem po prostu uzyskać wyższą pensję?
 
Najsłąbszym zawodnikiem w UFC był James Toney.



Tak z czystej ciekawości bo nie miało to żadnego wpływu na wynik ostateczny, jak punktowaliście pierwszą rundę Shields-Lombard? Czy to nie powinno być 10-8?
 
Back
Top