Szklana Szczęka - pytania, propozycje

H7OdL.gif




Motywator: Venomowi takie rzeczy się nie przytrafiały ;p
 
Naprawdę współczuję straty, taka szczęka z odtworzenia na pewno nie będzie taka wyjątkowa jak ta nagrana pierwotnie. Idzie się załamać. Można wiedzieć ile materiał trwał?
 
trudno panowie nie ma się co załamywać wierni fani szczęki poczekają bo wiadomo, że warto
 
Odpuszczacie? Panie, przez ostatnie 2 tyg tyle się wydarzyło, że ta szczena powinna ze 3 h trwać, ale wiem jak to jest z motywacja po takim czymś
 
Myślę, że wszyscy byliby zadowoleni, gdybyście zebrali siły i nagrali Szczęnę np. w piątek :)
 
Odpuszczacie? Panie, przez ostatnie 2 tyg tyle się wydarzyło, że ta szczena powinna ze 3 h trwać, ale wiem jak to jest z motywacja po takim czymś


Jest chyba tylko jedno rozwiązanie. Zebrać się w drużyne i rozpocząć operację "flaszka" i przy okazji nagrać od nowa szczenę;)
 
Myślę, że wszyscy byliby zadowoleni, gdybyście zebrali siły i nagrali Szczęnę np. w piątek :)


Czekać do piątku? Wtedy to musiała by być jakaś Szczęka Extra. :-)



Podrzucam też swoją propozycję - jak zapatrujecie się na zmianę formuły turniejów na Arenie Berserkerów (zawodnicy nie będą walczyć więcej niż raz na jednej gali)? Jakie widzicie tego plusy i minusy?
 
Fresh nie minął się daleko z prawdą (ale nie dlatego, że nikt nie wcisnął nagrywania).



Niestety ten odcinek chyba zostanie "utraconym". Jedyne co mogę zaoferować w zamian to sporządźcie listę najistotniejszych tematów z tych dwóch tygodni i o części z nich - zależy jak czas pozwoli - wspomnimy w następnym odcinku.
 
Najważniejszy temat to koniec UFC w Orange Sport.



Wielka szkoda, że nie udało się nagrać, no ale zdarza się...
 
Moglibyście wspomnieć o bonusach, ostatniej gali Machida vs Mousasi, przynajmniej o trzech, czterech najważniejszych walkach, no i o ostatniej tendencji braku skończeń w walkach.
 
Przyłączam się do tematu o końcu UFC w OS nie możecie tego pominąć. Druga sprawa choć mniej istotna, to temat Reema i kolejne unikanie walki z JDS. Jak myślicie, może macie większą wiedze, co White powinien zrobić z tym przypadkiem, to już nie pierwsze tego rodzaju kłopoty
 
Niezaprzeczalnym jest fakt, że to nie pierwsza tego typu "kontuzja" Alistera, gdy organizacja chce go zestawić z JDS'em. Nie chce się w to zagłębiać bardziej, (wole posłuchać co myśli o tym redakcja) ale i tu znów się powtarzam, Alister zawiódł niejednokrotnie zaufanie, swym kombinatorstwem, dlatego też bardziej skłaniam się ku wersji Dejny
 
Z racji tego, że szczęki już długo nie było to pozwolę sobie zapytać: czy jest szansa, że się dzisiaj pojawi?
 
Halny, ja od rana myślałem nad tym, żeby jebnac posta w stylu "lud domaga się dzisiaj szczęki", a ty to tak ładnie napisałeś
 
Mi tak brakowało tej szczeny, że aż sobie przesłuchałem chyba 3 raz pamiętny odcinek z października z gościem specjalnym, zwanym Jack :-)
 
Gaara, miałem nadzieję, że jak tak ładnie napiszę to ktoś sie odezwie szybciej, ale nie... Jak widać, trzeba wyjść na ulicę z widłami i stanąć pod siedzibą mmarocks :-)
 
Back
Top