Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Ja nagranie z Orange Sport obejrzalem dopiero dzisiaj i cale studio bardzo mi sie podobalo. Zwlaszcza wypowiedzi Marcina Helda i Piotra Jeleniewskiego, nawet jesli nie ze wszystkim sie zgadzam, zawsze slucham z olbrzymia przyjemnoscia. Wszystko bylo ok. do momentu kiedy pojawil sie pan prezes. Z jego obecnosci osoba niezorientowana moze wyciagnac bledny wniosek, ze Piotr Hallmann jest reprezentantem Polski zrzeszonym w jakims zwiazku MMA. Jak sie tak bardzo chce dzialac na rzecz tej dyscypliny to moze trzeba bylo zebrac srodki i wyslac jakas reprezantacje na MS do Rosji. Jakie te mistrzostwa nie byly i jak by ich nie oceniac to dla kilku poczatkujacych zawodnikow byla to szansa ciekawego startu. Chlopak ze swoim trenerem zapierdala ciezko od 10 lat na sukces a przychodzi takie indywiduum i jeszcze bedzie oceniac jego wystep. W przypadku zwyciestwa Piotra pewnie uslyszelibysmy jeszcze, ze to sukces calej dyscypliny i jej rozwoju w ktorym udzial ma tez zwiazek. Przepraszam za off top i czekam na powrot redaktora Charliego, przepraszam ponownie, redaktora Kowalika :)
 
mi się przyjemnie słucha Jacka Adamczyka:) pozytywny gość i zawsze jest wesoło w studiu jak się pojawia:)
 
Jeśli red. Kowalik ma być nietrzeźwy podczas nagrania szczęki to przesuńcie lepiej na środę. Komisja go zbada i zbanuje z hardkorowych wyjazdów na galę w UK. Ale też nie operowałbym takim językiem jak "zalał pałę" itp....
 
Właśnie oglądam pierwszą raz relację z gali Cage Warriors realizowaną w FightKlubie. Muszę przyznać że produkcja gali z polskim komentarzem są bardzo na plus. Dlaczego nie występuje tam prawie żadna z czołowych postaci polskiego MMA? Przecież dla zawodników blokowanych przez KSW jest to idealna szansa by pojawić się w TV i mieć walkę więcej niż 1-2 do roku. Pisze to jako abonent CP ,a kanał FightKlub jest od niedawna w pakietach. Paweł zdaje się że ma tam jakieś znajomości. Powiedzcie jak to wygląda. Oni nie interesują się czołowymi polskimi czy nasi są po prostu za drodzy dla nich?
 
W nadchodzacym Bellatorze szykuja sie niesamowite zestawienia walk zawodnikow.Czy w zwiazku z tym,mozna by bylo prosic o dokladniejsza analize gali/zawodnikow.Podobna analize bym prosil do osatniej gali WSOF.
 
@Janusz
Zapomnij o tym. Żaden Polak związany kontraktem z KSW nie trafi do UFC. Bedorf ma na pewno jeszcze ważny kontrakt z KSW, a nie sądzę by włodarze KSW oddali w ręcę UFC już mocno wypromowaną w Polsce postać.
 
Ale koledze wyżej będzie niedługo głupio ;)



Nie wrzucajmy wszystkich z KSW do jednej szuflady. Bedorf nie jest jeszcze tak wypromowany, jak "Święta Trójca KSW" (Janek, Mamed, Materla) i nie sądzę, aby włodarze tej organizacji robili mu jakiekolwiek problemy (w przeciwieństwie do powyższej trójki, czego w przypadku Chalidowa - chodzi mi o kuszenie większymi pieniędzmi - byliśmy świadkami).
 
@KML


Skoro jesteś taki pewny, że nie trafi to pewnie dlatego, że widziałeś kontrakt Karola i znasz na pamięć wszystkie jego zapisy.
 
@mmammag
Jednak już trochę KSW wyłożyło kasy na promocję Karola. Walka z Nastulą też nie przypadkowo została zestawiona.
@cRe
Nie wiem jaki interes miałoby KSW w puszczeniu gościa który miał na ostatniej gali jedną z walk wieczoru do UFC i został pierwszym mistrzem ich organizacji?. Z tego co słyszałem w różnych wywiadach tylko Irokez i Materla mają zapisane w kontrakcie zapewnione odejście do UFC jeśli dostaną ofertę, a z Mamedem i Jankiem mają słowną umowę.

Ogólnie nie mam nic przeciwko przejściu Karola do UFC i z niecierpliwością czekam na rozwój wydarzeń.
 
Ciężki dzień dzisiaj miałem, byłbym wdzięczny, gdyby ktoś z redakcji napisał, o której szczęka będzie, bo nie wiem czy warto czekać :)
 
Wiadomo, że warto tylko bez przesadyzmu, do 1:00 nie mam zamiaru tutaj kwitnąć by szczene odpalić.
 
Liczę na coś w tym stylu jak pamiętna "Szczęka pod wpływem" hehe... Jest o czym nawijać - UFC z każdej strony, KSW za pasem, Polacy w M1 etc.
 
Witam,



dwa pytania:



1. Jakie według was szanse daje w tej chwili waka lekka w UFC mistrzowi Bellatora - Alvarezowi. Chciałbym żebyście określili się jak widzicie ewentualne szanse Alvareza z najelpszą trójką tej dywizji na dzień dzisiejszy.



2. Czy po zakończeniu trylogii Chandler-Alvarez, ten drugi, według was trafi do UFC?
 
Wojek mówił kiedyś ,że jego zdaniem Chandler jest najlepszym lekkim na świecie. Chciałbym żebyście powiedzieli jak widzielibyście Chandlera i Alvareza w walkach z takimi zawodnikami jak Benson, Melendez czy Pettis.
 
Jaką redakcja przewiduje przyszłość dla Bellatora. Organizacja nie zapełnia hal, ściąga małowartościowe odpadki po UFC, ich największe gwiazdy chcą przejść do UFC a te które zostają nie przyciągają odpowiedniej widowni.
 
Czy pojedynek Kennedy-Natal ma jakąkolwiek siłe marketingową jako main event najbliższego ufc?
 
Back
Top