Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Askren nie dostał propozycji od UFC? To rzeczywiście zaskakujące. Byłem przekonany, że skoro rozwiązuje umowę z Bellatorem to już jest po słowie.
 
1. Chciałbym aby Wojsław zargumentował z jakich powodów dał drugą rundę dla Horwicha gdzie przez większość czasu wycierał Piotrkiem Mate. I niech mi nie mówi że Horwich z góry nie zrobił Polakowi większej krzywdy bo raz, byl aktywny a dwa praktycznie tak samo zawalczył Cipek z Grovem w drugiej rundzie. Ganiał za Grovem zadał dosłownie kilka celnych uderzeń przy sporej ilości celnych uderzeń Grove, obalił dwa razy przy czym za każdym razem nic nie zrobił Amerykaninowi. I za taką walkę cipek u jednego sędziego wygrywał u dwóch pozostałych remisował runde. tutał



2. Chciałbym aby redaktorzy powiedzieli czy przetasowania w składzie sędziów pkt w KSW są potrzebne. Konkretnie chodzi mi o to aby np. walkę Amerykanina z Polakiem sędziował sędzia jeszcze innej narodowości, który nie mia żadnych powiązan ani interesu w tym aby faworyzować któregoś z zawodników. Poza tym ie będzie stronniczy jeśli nie będzie sędziował walk swoich rodaków. Napewno uniknęło by to kontrowersji w razie "dziwnych" wyników walk, zagraniczni zawodnnicy mogli by się poczuć pewniej, że nie zostaną przekręceni, Polscy natomiast musieli by się spiąć aby wygrac, bo wygranej z kapelusza nie dostaną.







Mam nadzieję że moje pytania zostaną omówione w najbliższej szczece, przynajmniej pokrótce :-)
 
Chętnie się dowiem, jak uczestnicy najbliższej Szczęki ocenili pierwszą rundę pierwszej walki - czyli pierwszą rundę gali ;) Chodzi głównie o kwestię, czy aktywność Dubiłowicza w parterze jest przykładem wygrania rundy z pleców.
 
Czy nie uważacie że sędzia troche uratował BF? chodzi mi o sytuację z 5 rundy kiedy to Hunt trafił go mocnym sierpem, a ten lekko zatańczył na nogach. Chwilę pozniej sędzia przerwał walkę by otrzeć krew. Jak to widzicie?
 
W 1 rundzie walki Sztangi, dwoch sedziow w tym Wojslaw ocenilo to starcie na 10-10 a trzeci sedzia na 10-8 dla Michala. Czym spowodowana taka rozbieznosc ?
 
Małe ogłoszenie. Ponieważ chcemy znów nagrać szczękę Face-to-face nagranie pojawi się dopiero w środę wieczorem.
 
Wojek znowu nie będzie pamiętał o jakiej gali rozmawiał :p Oby szczęka nie byłą za długa, żęby wszyscy dotrwali do końca.
 
popieram szczęke face to face dużo lepiej się słucha i jest się z czego pośmiać czekam z niecierpliwością hehe
 
Tak ode mnie :-)
• Co dalej z karierą Kułaka? Skończy tak jak Chmielewski?
• O ewentualnym pojedynku Pudzianowski - Thompson.
• Jak waszym zdaniem spisał się debiut undercardu na KSW.
• Coś o ekspansji KSW na inne kraje (zagraniczny komentarz, legalny stream) - czy zmierza to w dobrym kierunku, czy KSW bardziej by się opłaciło np. postarać się o jakiś kontrakt z zagraniczną telewizją, jak to zrobił Bellator.
• Podbijam pytanie do Wojka, które już tutaj padło - dlaczego druga runda do Horwicha, gdzie Amerykanin był pasywny przez większość rundy?
 
Szczęka przy Jacku oznacza jak mniemam brak Szefa. Cóż pozostaje mieć nadzieję, że jednak doczekamy się powtórki z tych epickich pierwszych części SSS. Ja pozostaję wierny swojemu punktowi widzenia, żeby usłyszeć komenatrz "Pana Defa" na tematy dotyczące głównie polskiego mma, ale czekać do marca trochę smutno. Może Wojek się znów zapomni o jakiej gali rozmawia i uchyli rąbka tajemnic, tylko trzeba za język pociągnąć.



Miłego nagrywania.
 
Obejrzałem 2 pierwsze runfy Mat- Strus i jestem w stanie zrozumieć obie z nich dla Piotrka. Choć w 2 bardziej na remis. Także imo Wojek nie ma co się tłumaczyć. Mat obalił i wuja robił w parterze, strus próba gilotyny, ale przez to znalazł się z dołu. Gdy Bronder podniósł walkę , Sporo wsadził ciosów Piotr.
 
Wolę jednak usłyszeć zdanie redakcji na ten temat. Ty do niej jeszcze nie należysz


I nie będzie należał nigdy...



Jak myślicie dojdzie do walki Tybury z Grabowskim ?



Co z ideą konwentu ? Umarła ?
 
Ja mam pytanie. Czy nadal jesteście za wprowadzeniem 5 rund w walkach o pas na KSW? Chodzi mi o słowa Asłana po walce, gdy mówił że koncentrował się na dociągnięciu korzystnego dla Niego wyniku do końca.



Czy KSW już o tym poważnie myśli? Pytanie do Wojsława jako pracownika KSW.
 
Back
Top