Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Wiem, że walka potoczyła się jak się potoczyła, ale pytam z czystej ciekawości. Czy waszym zdaniem w pierwszej rundzie podczas walki Michała, Silva powinien dostać kartkę/upomnienie za sygnalizowanie ciosów w tyl głowy, których nie było i wdawanie się w dyskusję z sędzią?
 
Ile jeszcze musimy patrzeć na zawodników wypadających z ringu?
Co sądzicie o dyspozycji Materli? Co teraz?
Co z Nastkiem?
Co z Simona?
Co sądzicie o zestawieniu Manhoefa i Słowisnkiego?
Melvin i tak ma wyjebane na wage przeciwników a mocne grzmoty mogłyby być :)
NC czy DQ w walce Anzor vs Kornik?
Co z Pudzilaaa ?
Jak oceniacie prace sędziego Łukasza(?)??
Największa niespodzianka gali?
Największy minus gali?
 
Ja tesz usówam konto. Różal zrobił sobie jaja z wyborem piosenki ale nie jest to powód aby na zakończenie SSS puszczać ten tym muzyki, no sorry bądźmy poważni
 
Propozycje ode mnie.




1.Przerwanie w walce Borysa. Lagman na ziemi był przytomny, przeszedl do żółwia, glowe miałe za linami, wszystkie ciosy Borysa szly na plecy. Jak dla mnie, przerwanie zbyt wczesne. No i oczywiście jak już jesteśmy przy linach, to jeszcze moglibyście pogadać o tym jak zły jest ring:)




2.Kilka słów o boksie Różala :-)

3.Winner i Słowiński przyjeżdżają po wyplate.

4.Coś o rzekomych postępach Pudziana. Dla mnie postępów nie ma żadnych. Po prostu spompowany Mariusz to lepszy Mariusz :) Nie walki wtedy cepami na oślep, tylko więcej kalkuluje. Proponuje mu może ostrzejszą rozgrzewke przed walką, wtedy nie będzie miał ochoty na cepeliade:) Dla mnie nadal najlepsza walka Pudziana to ta z Kawaguchim.

5.Cyrk z piosenkami na wejście zawodników.

6.No i na koniec. Dlaczego zawodnicy są zapowiadani na zmiane przez Kaste i Wójcika. Jeden po polsku, drugi po angielski. Jaki to ma sens? Gdyby jeszcze zagraniczni byli zapowiadani po ang, a polscy po pl, to jeszcze rozumiem, ale tutaj jest to zupelnie losowo. No i jeszcze ogólnie kilka słów o fatalnym Kaście i koszmarnym Wójciku : )
 
no właśnie każdy wychodzi przy czym chce, tak samo cyrkiem można by było nazwać king brus li karate miszcz... na juefsi
 
Co sądzicie o ewentualnej walce Jay vs Cipek w Ostrawie? Wyjaśniło by to sytuacje bez ingerowania w KSW :)
 
Czy przebieg walki Karoliny zmienil opinie Pawla Kowalika co do rezultatu ewentualnej walki jego podopiecznej z Joanna Jedrzejczyk ? Co dalej z Marcinem Heldem ? Jak blisko otrzymania oferty z UFC jest podopieczny Tima Leideckera, posiadacz jednego z najbardziej imponujacych rekordow w polskim MMA Marcin Bandel ? Czy zgadzacie sie ze zdaniem waszego redakcyjnego kolegi Tomka Chmury, ze porazka Michala Materli bedzie miala jakies powazne konsekwencje dla polskiego MMA jako calosci ?
 
Co dalej z Seanem McCorkle? Walkę przegrał ale jest wyrazistą postacią i fajnie by było go jeszcze zobaczyć. Jak myślicie, dostanie jeszcze 1 szansę?
 
Malina, ale z ciebie żartowniś, Chcesz poznać zdanie sędziego punktowego KSW, fotografa KSW, komentatora KSW i przeprowadzającego wywiady do trailerów KSW? No dobra, ja też teraz żartuje.:-)

Przy okazji, co sądzicie o tych limitach w HW? Martin w wywiadzie powiedział, że walka Różal-Słowiński była do 110 kg, dlatego żeby przypadkiem Słowiński nie ważył za dużo. Może jakiś komentarz dlaczego zawsze ustalane są limty pod polskich zawodników? Dla przykładu, Bedorf już zdąrzył zaliczyć 105, 110, 115 i 120.

Czy Escobar po tym co widział w walce o pas HW, jest dalej zwolennikiem walk mistrzowskich 5x5 w KSW i MMA Attack?
 
1. Matchmaking w KSW - bo to jakieś jaja są chodzi mi teraz o Jay-a który pokonał mistrza i nie dostał pasa (bo to nie była walka o pas?!) I ktory ma rzekomo stoczyć 2 walki żeby dostać rewanż z Michałem



2. Co się stało z Nastulą ? Stan przed zawałowy ? Koniec kariery ??



3. NC Anzor vs Artur



4. Wand vs Sonnen będzie czy nie ? Widzieliście nowy filmik Wanda ?



To są moje propozycje
 
Norbert wspomniał w wywiadzie dla konkurencji, że ma już pewien plan na cipka, myślicie, że chodzi o typowego leideckera, czy to jednak coś innego?



Jak byście sie odnieśli do kwestii, aby Materla spędzał więcej czasu w ankosie (i nie chodzi mi tylko o jakąś jedną wizytę, a regularne kampy tam) myślę, że wzorembedorfa dużo by to mu dało. skuteczne zapasy plus to w czym radzi sobie najlepiej czyli parter, a stojke ograniczyć do tego aby radzić sobie jako tako i szykować do obalen



I ostatnia kwestia, mimo, iż ta walka sie na 99% nie odbędzie, to jak byście widzieli walkę Mamed vs Okami?
 
A ja bym chciał aby redaktorzy przedyskutowali temat matchmakingu i zapotrzebowania na matchmakera w KSW.
 
Czy myślicie, że KSW przedłuży kontrakt z Nastulą czy może im jedynie zależało na wypromowaniu Bedorfa na jego nazwisku? Czy w taki sposób ma zakończyć się jego kariera czy może walka pożegnalana z Pudzianem?



Czy Karolina jako mistrzyni kategorii muszej będzie broniła pasa w kategorii słomkowej? Co na to Paweł?



Co sądzicie o tym, że Mamed nagle po 3 latach chce rewanżu z 42 letnim Sakuraimem?



Jak oceniacie ogłoszone już zestawienia na KSW 25?
 
Back
Top