Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Dokladnie, jedyny cykl na mmarocks, ktory obok szczeki byl systetematycznie wydawany.
 
Gdzie jest na głównej takie cudo jak MMA w TV? Taki kalendarzyk kiedyś był... Na koniec Franek Kimono... Omówienie punktacji w walce Daniela! Kiedy jakaś video-konferencja ? Kto następnym przeciwnikiem dla Daniela +/-?
 
Czy jeżęli dojdzie do pojedynku Glover vs Bones to czy brazylijczyk będzie w stanie conajmniej powtórzyć to co w oktagonie zrobił Gustafson?
 
• Zupełnie nie rozumiem czemu przed tą walką cały czas słucham opinii mówiących o tym, że Gustafsson będzie pierwszym testem dla Jona Jonesa z powodu podobnych rozmiarów i zasięgu. •


Chciałbym się dowiedzieć czy owy redaktor już zrozumiał dlaczego? ;)
 
To czy warto to oceni TJ przeglądając te pytania. Jestem ciekaw ich opini, a nie opinii forum bo tą znam.
 
o%owany



Nie biorę udziału w szczenie więc odpiszę ci tutaj - tak zrozumiałem, sypię głowę popiołem bo nie doceniłem Szweda :)
 
Jako że Paweł jest mało pytany w Szczęce mam ściągawkę dla Ciebie Tomku. PAweł jako spec od koszykówki niech odniesie sie jakie wrażenie emocjonalne przeżył gdy wśród gości na UFC był Rudy Gay (Toronto Raptors)
 
defthomas "Nie biorę udziału w szczenie więc odpiszę ci tutaj"



Pytanie, ktore nurtuje mnie od dawna brzmi dlaczego ? Premierowy odcinek z Twoim udzialem w ktorym omawiane jest min. Affliction nalezy do moich ulubionych.
 
Ogłoszenie parafialne: Szczęka wyjdzie we wtorek w okolicach północy (albo jeszcze później).
 
Popieram aby Defthomas zagościł ponownie w Szczenie, niektóre jego teksty z debiutanckiej wersji były mega mocne. No i to zawsze nowy punkt widzenia....
 
Czy będzie zapowiedź KSW 24 w Szczęce czy w oddzielnej audycji z gościem?



A tak swoją drogą dlaczego audycje z gośćmi specjalnymi z zapowiedziami gal są tylko w przypadku KSW a MMAA już nie?
 
Przynajmniej 3. Przed KSW 20 z Materlą na youtube, przed KSW 21 z Błachowiczem i przed KSW 21 z Andrzejem Janiszem. Ogólnie fajna sprawa poznać zdanie jakiejś znanej persony, lecz chciałbym żeby w przypadku MMAA było podobnie. Każdy zawodnik zapewne ma neta, więc nie musi nawet z domu wychodzić by pogadać z redaktorami Mmarocks.
 
Z Materlą i z Jankiem to były videokonferencje i nie miały nic wspólnego z zapowiedzią gali. W sss był tylko raz gość - Janisz.
 
http://cohones.mmarocks.pl/topic/studio-mmarocks-z-michalem-materla


http://www.mmarocks.pl/wywiady/studio-mmarocks-z-janem-blachowiczem/



:-)
 
A widzisz ja myślałem cały czas, że o SSS rozmawiamy. Dlatego też tylko Janisz przychodził mi do głowy :)
 
Ja z chęcią posłuchał bym takiej zapowiedzi z udziałem Krzyśka Kułaka. Jakby nie patrzeć najbardziej doświadczony zawodnik MMA w Polsce, pozytywny gość.
 
W tym tygodniu dodatkowej zapowiedzi z powodów logistycznych i organizacyjnych nie będzie.



Szczęka się wgrywa na serwer, sorry za opóźnienie ale mieliśmy dziś problemy ze zgadaniem się na skype.
 
czy to co zrobił Azhiev (nie wyglądało to na przypadkowe) czasem nie powinno się skończyć DQ za illegal?
 
Back
Top