Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Czy Mamed zostanie w rankingu PL w wadze średniej pomimo przekroczenia limitu tej wagi o 3 kg?
 
Mam nadzieje, ze bedzie konkretna rozmowa o nieprofesjonalnym zachowaniu mameda oraz pozbyciu sie go z rankingu wagi sredniej :D



Chciałbym tez zebyscie poruszyli ten temat w wywiadzie po gali z nim i k&l tylko tak porzadnie, bez zadnego slodzenia i sytuacji, ze was zbyja tekstem- bo tak sie umowili, albo ze melvin mial co innego na glowie i zgodzili sie zeby nie zbijal, bo gwiazda ksw by spokojnie ten limit wypelnila
 
Również mam nadzieję, że nie zostawicie suchej nitki na Mamedzie i K&L podczas wywiadu. Lud żąda krwi!
 
Lud to zasiadzie w duzej mierze na trybunach Ergo i przed telewizorami, majac przy tym wyjebane w jakiej kategorii i na jakich zasadach odbywa sie ta walka. Niestety.
 
Sędziowanie na KSW. To co robił dziś sędzie Bronder to skandal. Sytuacja w walce Zawadzkiego to kpina oraz ta zółta kartka z dupy sla kendalla. Co najlepsze gala jeszcze trwa.
 
Byloby miło gdybyście poruszyli kwestię czy macie JAKIKOLWIEK pomysl na kolejnego przeciwnika Mameda na KSW?
 
Czy Melvin został wynagrodzony finansowo za zgodę kilkanaście godzin przed oficjalnym ważeniemten na catchweight 87?



Co ma na celu zakontraktowanie 39 letniej Iwony Guzowskiej, która zakończyła sportową kariere w 2003 roku? Piłkarz, polityk i jeszcze brakuje piosenkarza. Może Krystian Pudzianowski? K&L make it happen.
 
1. Proponuję poruszenie tematu usunięcia Mameda z rankingu 84 kg bo tam poprostu nie walczy.
2. Czy słowa Michała Materli podczas wywiadu mogą zwiastować zaawansowane rozmowy z UFC lub inną dużą organizacją?
 
Mam pytanie odnośnie walki Gamrot-Zawadzki, bo nie znam przepisów jakie są w KSW. Mianowicie czy Zawadzki nie powinien dostać więcej czasu na dojście do siebie po uderzeniach Gamrota po gongu kończącym rundę? A jeśli nie mógłby dojść do siebie, czy nie powinno być decyzji o "no contest", bo dyswkalifikacja Gamrota nie wchodzi w grę raczej, bo to błąd sędziego, że nei słyszał dzwięku kończącego rundę.Choć zdaję sobie sprawę, że Zawadzki już wcześniej był niezdolny do walki, ale co by nie mówić te ciosy były już po zakończeniu rundy więc były nielegalne, i zawodnik zawsze mógłby powiedzieć, że te ciosy go zamroczyły.



A przy okazji mam jeszcze drugie pytanie, czy wiecie dlaczego KSW przeciąga te gale w ppv tak bardzo? Bo siedem walk trwa aż cztery godzin. Plus, że ostatnie dwie trwały krótko, bo inaczej trwałoby to jeszcze dłużej. A następna gala ma mieć 9 czy 10 walk, więc żeby się nei okazało, że ktoś wykupi ppv, a gala będzie trwała tyle ile trwa gala sylwestrowa DREAM. Pytam, bo dla mnie długość gali ma istotne znaczenie przy kolejnym zakupie transmisji gali KSW.
 
Mam prośbę aby redakcja odniosła się do tematu odmowy udzielania wywiadów mmarocks przez Mameda.
 
Czy macie jakieś nieoficjalne wyniki sprzedaży PPV? Jaka waszym zdaniem powinna być cena PPV KSW 24?
 
Czy wiadomo coś nowego w sprawie zaległości w płatnościach pana Ryszarda "wydałem płytę Piaska- możecie mi zaufać" Adamusa?
 
Ostatnio pisal, ze nowy termin to 31 sierpnia. Watpie by cos wyjasnilo sie przed koncem wakacji.
 
Fajnie by było jakby zostało poruszone:



- pomyłka piosenki na wejście Marty Chojnoskiej (i jeżeli wiecie to powiedzcie proszę jaka miała być pierwotnie)



-pomyłki(?) Kasty przy ogłaszaniu werdyktów w walkach Saidova i Kowalkiewicz / ta pierwa walka nie o pas, a słyszymy STILL CHAMPION, a w walce pań - nie było mistrzyni, a słyszymy przy werdykcie NEW CHAMPION.



-kwestia pasa turniejowego Karoliny. Wszędzie reporterzy pytają kiedy pierwsza obrona itp. Jaka obrona, jak to jest przecież pas turniejowy!
 
Dobra wrzuta VaeVictis. :)



Mam jeszcze pytanie odnośnie Juhasa. Były jakieś plotki (Martin też coś wspominał w wywiadzie dla konkurencji), jakoby na jego słabszą dyspozycję w walce wpłynęli koledzy. Co mu takiego zrobili - wiadomo coś konkretniej? ;)
 
Sajd napisał w temacie o KSW



"Baletów chyba nie było, ale słyszałem coś o wpierdalaniu pizzy giganta i byciu na plaży w dniu walki ;)"



Jeżeli redakcja MMA Rocks coś wie, to proszę się z nami podzielić :-)
 
@kamerling



Karolina jest normalną mistrzynią nie turniejową.



http://www.konfrontacja.com/index.php?s=mistrzowie
 
Polemizowałbym. Od początku idea walk kobiet była taka, że robią 4-osobowy turniej ;-)



Choć faktycznie - niezły bałagan, skoro Karolina jest na stronce KSW jako 'normalna' mistrzyni.
 
To jest normlany pas z tym ze rozdany po rozegraniu turnieju :)
przypominam ze na poczatku koncepcja byla taka ze kazda z dziewczyn miala walczyc z kazda, turniej zostal skrocony

PS Jezeli Escobar bedzie bral udzial w nagraniu to prosze o odpowiedz czy jest planowany powrot do cyklu wywiadow "godzina z Kowalikiem"
 
Back
Top