Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Człowieku uspokój się! Na wszystko przyjdzie czas. Proponuję spacerek dla rozładowania emocji, bo grozi ci pęknięcie żyłki.
 
Domel 1



Odpisałem ci już 10 razy na ten temat. Może jak odpoczniesz od forum to w końcu zrozumiesz
 
Co dalej z muszą? Kto teraz dla Johnsona? I czy sens ma walka McCalla z Benavidezem? Obaj po porażce, ale ogółem co można dalej zrobic z muszą?
 
Jest Mccall, jest Cariaso, Formiga, Dodson, Urushitani czy Moraga. Owszem dywizja nie za duza, ale narazie napewno walki nie beda sie krecic wokol trojkata Johnson, Benavidez, Mccall.
 
1) Czy widzicie przyszłość muszej na kartach głównych ppv?



2) Sposób na JJ: bardzo dobre bjj, czy raczej bardzo dobra stójka?



3) Może było to gdzieś wyjaśnione, nie czytałem, ale dlaczego Pasa UFC nie zakładał Danka Jonesowi po wygranej, tylko Mr. Furuly. Czy to jakaś nowość, czy pierwszy raz zrobili konkurs na wręczającego pas mistrzowski? Czy może to nadal kwestia dąsa na Bąsa ze strony szefostwa?



4) Czy nie przyjecie puszki z napojem energetycznym po walce, którą chciał wcisnąć Bąsowi kolo z jego ekipy , spowodowane było kontuzją prawej ręki, czy może JJ zobaczył ,że pucha jest pusta, czy może nie chciał przyćmić blasku NIKE innymi markami?



3) Kto wg. Was dla Kornika po jego sobotniej przegranej? Czy nie lepsze byłoby jego zestawienie z Irokezem na KSW 21? (niż Iro- Warburton i wygrany z Kornikiem dopiero)



4) Czy Kułak ma szanse wrócić na salony? Tzn. Kiedy (i czy w ogóle) zawalczy o pas KSW?



5) Nie pamiętam, czy redakcja ( skład SSS) oceniała gdzieć videokonfę z Kawulem. Prosiłbym o krótkie jej podsumowanie. Rodzi sie pytanie: Kiedy następna i kto jest planowany?



6) Kto dla Nastuli na start byłby odpowiednim rywalem? Macie jakieś przecieki...?
 
Jak widzicie powrot Belforta do dywizji srednich ?



Mialby by byc ostatecznym sprawdzianem dla Bispinga lub Belchera(jesli wygra z Okamim), czy mimo juz tak dlugiej kariery, wieku i licznych przebytych kontuzji, ufc torowaloby mu droge do jeszcze jednego title shota (tj. pierw dwie walki ze slabszymi rywalami na odbicie) ?
 
Co sądzicie o zestawieniu Irokeza z Kornikiem gdy ten drugi jest po dwóch porażkach? Czy nie lepiej byłoby dać Arturowi kogoś łatwiejszego na odbudowanie, a rewanż odłożyć na późniejszy termin? Co sądzicie o zestawieniu Macieja z Anzorem w eliminatorze o pas? Jakie szanse według was miałby ten drugi?
 
MMA Attack nie zorganizuje gali w tym roklu- możecie to potwierdzić albo zaprzeczyć? ( takie informacje do mnie doszły)
 
Oprócz tych kwestii, które zwykle omawiacie, lub o które zapytali już inni, interesuje mnie jedna rzecz - jak zapatrujecie się na gwizdy ze strony kanadyjskiej publiczności podczas walki Benavidez vs Johnson. Nie jest to może kandydat do walki roku, ale mnie się ta walka podobała, w żadnym stopniu nie była nudna, więc zupełnie nie wiem skąd te gwizdy publiczności. Kanadyjska gwiazda, GSP, też zazwyczaj toczy swoje walki na pełnym dystansie czasowym, więc chyba nie oczekiwali tu jakiegoś skończenia.
 
Co do pytania pana EM, to też mnie to interesuje. Dla mnie też mega ta walka się podobała, jeden koleś napisał na sherdogu, że na tej walce przysnął, to ciekawe co porabiał w takim razie na walce Hamilla z Hollettem.
 
W następnym tygodniu chciałbym się dowiedzieć od was jakie naziwska proponujecie dla Mameda na 21, gdyż ja chciałbym zobaczyc z Geraldem Harrisem lub Concalves tylko nie wiem czy jego kontrakt z BFC nie jest na wyłączność, ale mysle ze jeden z nich byłby dobrym przetarciem przed odejściem do USA.



Równiez moglibyście wziąć pod lupę temat czy szykuję się jakaś nowa Videokonferencja ;)
 
Wspomnijcie coś o aktualnej sytuacji Strikeforce. Jakie są wasze prognozy? Czy Zuffa i Showtime mogliby dojść do porozumienia w sprawie rozwiązania organizacji?
 
Czy KSW pertraktuje z kimś jeszcze z Nastula Team? Omieliańczuk? Może jednak Strus?



I powiedzcie trochę więcej o sytuacji Strikeforce i jak zapatrujecie się na jej przyszłość w przypadku gdyby jednak dalej działała
 
Jak sadzicie, ilu zawodnikow, w razie rozpadu strikeforce, ufc byloby w stanie zakontraktowac? 10 to raczej maksymalna ilosc wedlug mnie.



I co w takim wypadku z dywizja kogucia kobiet? Bo o ile Dana na superfighty typu Ronda - Cyborg, wyrazilby zgode, tak na przeniesienie calej dywizji do ufc chyba juz nie do konca. Z drugiej strony, Ronda stala sie zbyt popularna by zuffa z niej zrezygnowala.
 
Proszę o ustosunkowanie się do propozycji Graciego w jego najnowszym projekcie, która nakazuje ważenie na parę godzin przed walką.
 
Jak się ustosunkujecie do wypowiedzi Mameda, że miał zawalczyć z Polakiem ale się wycofał? Wszystkim od razu zapaliła się lampeczka Tomek Drwal



Coś napomknijcie o MMA ATTACK, dzieje się cokolwiek w tej kwestii czy projekt upadł?



Jak odniesiecie się do przypuszczeń konkurencji, że są prowadzone rozmowy ze Strusem co do ewentualnej walki z Kułakiem?
 
Back
Top