Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Szklana Szczęka z:
1) Piotrem Bagińskim o nadchodzącej walce Irokeza na WEC
2) Nastulą lub Jarecką o kwestiach związanych z powrotem do MMA, najbliższym pojedynku i planach na przyszłość
3) Soszyńskim lub Baziakiem - mam nadzieję, że chłopcy nie zapomnieli Polskiego ;)
 
Jestem ciekaw - choć zdaję sobie sprawę z tego, że dla Venoma może być to niewygodne - co sądzicie o węgierskim zabiegu FAŁ.
 
Fajnie by było jakby R.O.B. wziął udział w nagraniu najbliższej Szczęki. Przydałoby się pełne spektrum postaw wobec Spidera, łącznie z lożą szyderców :)
 
1 Jak wyprodukować koszulkę dobrej jakości z nadrukiem za 8 zł.
2 Możecie pospekulować na temat potencjalnej walki Silvy z GSP i Shogunem.
3 Czy Phil Davis jest talentem tego kalibru co Jon Jones?
 
co myślicie o pojedynku JDS-Cain Valasquez, zakładając , że walka toczył by się w stójce?
czy Matt Huges ma jeszcze szansę powalczyć z czołówką ?
Dana pokrętnie wypowiadał się o tej obiecanej walce Fitcha o pas. dotrzyma słowa czy Fitch będzie musiał jeszcze z kimś zawalczyć?
 
Venom
analiza szans Irokeza i Grabowskiego będzie w tej SS czy w kolejnej(nie wiem jak z czasem ale Irokez walczy chyba w Środę rano) jeśli będzie w ogóle:)
 
SS w pojedynkę raczej nie ma sensu. Równie dobrze Venom mógłby swoje przemyślenia napisać. Zresztą na pewno dziwnie by mu się gadało z samym sobą.
 
Ale Venom, zrób Szczękę, z kim by nie była, nawet sam ale zrób bo wiele osób mega na to czeka :)
 
Popieram. A tak powaznie to moze udalo by sie Wam (Tobie Venom) wykorzystac liczne kontakty wsrod ludzi ze "swiatka" i zebrac nieco opini na temat walk Macka i Damiana.Chetnie posluchal bym badz przeczytal cos takiego. Nawiasem mowiac nie tylko ja. Od pewnego czasu staram sie zarazac znajomych MMA i wiele osob pyta potem czy juz wiem bo na MMA ROCKS podali....
Zreszta najblizsze UFC bedziemy ogladac w jakies 15 osob a rok temu zaden z nas nie wiedzial praktycznie co to jest MMA. Co najmniej polowa czeka teraz na SS co tydzien.
 
Sluchalem sobie ostatniego podcastu Jordana Breena odnosnie WEC 50, co mowil o Jewtuszce. Chwalil jego debiut, ale mowil, ze "nie widzi" go odnoszacego sukcesy w WEC.


W kontekscie tego i faktu, ze Njokuani byl stylistycznie koszmarnym matchupem dla Irokeza, jak redaktorzy MMARocks widza jego przyszlosc w WEC :)?
 
KSW Fight Club - może coś o tej inicjatywie, bo niewiele osób wie co to ma być.


To mają być te małe gale na PPV ? I Bazelak podpisał kontrakt...
 
Małe gale nigdy nie chodzą na PPV bo nikt by ich nie chciał kupować.
 
No niby tak :)


Ale coś mi się wydaje, że Kawul mówił ze zrobią taką "kameralną" gale. I przetestują PPV.


Albo byłem pijany...
 
Nie wyobrażam sobie, że w następnej SSS nie poświęcicie przynajmniej 15 minut na niesamowitą SRC 14 z epickim ME. Z całym szacunkiem, ale SF: H przy tym wyglądało biednie.
 
Na middleeasy pojawił się artykuł o tym, że K.J Noons i King Mo przed walką stosowali czysty sprężony tlen(co widać przy zapowiedziach). Podobno jest to zakazana substancja. Czy mogło to mieć jakiś wpływ na przebieg walki? Jeden wygrał drugi jednak przegrał. Mogą ponieść jakieś konsekwencje w związku z tym?
 
Meru, wg. zasad jest to dokładnie "niedozwolona substancja", "której użycie może skutkować akcją dyscyplinarną". Znając stopień w jakim swoje zadania ogarnia komisja w Teksasie rozejdzie się po kościach.
 
Kto waszym zdaniem zostanie czwartym półfinalistą Bellattora? Jakie szanse ma z Konradem? Gdy Damian trafi na lepszego zapaśnika niż Barrett np. Konrada to jak oceniacie szanse na wygraną?


Czy któryś z zawodników WEC wydaje wam się absolutnie poza zasięgiem Irokeza?


Najważniejsze. Będzie dzisiaj Szczęka? :D
 
Back
Top