Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Jakim cudem Piliafas zdołał zmylić redakcje poziomem swoich umiejętnośći ?



Czy są jakieś przecieki odnośnie liczby sprzedanych PPV (podejrzewam że K&L nie podadzą liczby) ?



Czemu Venom nie sędziował ?
 
Venom byl na weselu kumpla. Odnosnie wyniku ppv, w poniedzialek powinny sie pojawic dane.
 
W rozpisce KSW 21 jest walka Saidov-Mańkowski (wprawdzie z gwiazdką ale jednak). Skąd info, że ta walka będzie właśnie w grudniu? Myślę, że to mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę, iż Asłan walczy w październiku w Danii.I drugie pytane odnośnie tej rozpiski. Jest tam nazwisko Irokeza. Wiadomo co z jego kontuzją?







I podbijam moje pytania sprzed poprzedniej szczęki, czy zawodnicy tacy jak Anthony Johnson, Jason Miller są w Waszej opinii w zasięgu KSW?
 
Info z KSW. Na grudniową galę planowana jest walka Saidov - Mańkowski o pas w wadze półśredniej.
 
Kto według was ma teraz realne szanse na title shota, po walce Jonsa z Belfortem. Hendo czy Maichida, a może ktoś inny (Sonnen?;)



Ogólny przegląd w tej dywizji - bo małe zamieszanie się tam robi. Czy to jednorazowy skok Witora do tej wagi, czy widzicie go tam na dłużej?
 
Borys juz w grudniu z pasem, mam nadzieje. Teraz jeszcze szybko rywal dla Rafala, kto Waszym zdaniem bylby w tym momencie najlepszy. Absolutnie nie chce mowic, ze Moks potrzebuje walki "na przelamanie", jednak jakis rywal "dogodny" stylistycznie chyba by sie jednak przydal.
 
1. Co sądzicie o pomyśle na walkę Cormier - Jones i jakie są wasze spekulacje co do jej ewentualnego przebiegu.
http://www.bloodyelbow.com/2012/9/7/3300549/ufc-daniel-cormier-jon-jones-dana-white-cain-velasquez-junior-dos-santos

2. Czy Pilafas jest kelnerem, czy może się podłożył, a może to Mariusz zrobił postępy? Grek nie wyglądał będąc na plecach na zawodnika, który ma brązowy pas BJJ i stopień mistrzowski w sambo.

3. Jak zapatrujecie się na walkę Silvy z Bonnarem?

4. Jakieś wieści w sprawie MMA Attack?
 
Czemu na galach KSW w PPV nie będzie więcej walk? Uważacie, że to dobry pomysł by na płatne gale zrobic wiekszy fight card?



Coś ostatnio cisza o MMA ATTACK- możemy się spodziewać jakiś oficjalnych informacji co dalej z tą organizacją? ( Jak znacie tylko plotki to też się podzielcie)
 
Wpadła mi dziś taka myśl do głowy, wiadomo, że ksw jak narazie broni się przed klatką- że ludzie mogą się burzyć, widoczność nie taka itd, co sądzicie o tym jakby wyprobowac na ksw w ppv klatke, natomiast ksw w polsacie zostawic w ringu?



W koncu jeśli ktoś jest skłonny zapłacić 30zł za oglądanie, to nie jest to całkowicie przypadkowy widz i coś go na tej gali jednak interesuje (nawet jeśli to tylko pudzian), natomiast dla osób bardziej zainteresowanych tym sportem byłaby to taka wisienka na torcie i ten przykładowy bonus za to, że musza płacić ;]
 
MMA Attack pokazało, że ludzie nie oburzają się na klatkę. Ringu KSW nic nie broni. Bo klimat, bo historia, bo biały? Dajcie biały oktagon i po sprawie.
 
Czy wiadomo coś o debiucie w MMA Pawła Wolaka ,bo miał walczyć we wrześniu ,a narazie żadnych informacji.Czy ma na to wpływ odwołanie galii MMAA 3 ?
 
Niby ta gala była taka średnia co do rozpiski. Jednak jak tak chwilę się zastanowić to plany co do tych zawodników nie są jasne. Fajnie by bło gdyby w następnej szczęce poświęcić chwile na to co dalej z ludźmi z KSW 20.

O ile wiemy, że Mańkowski dostanie Saidova, a Bedorf na KSW22 prawdopodobnie Nastule to co do innych:

Kto mógłby być następny dla Janka i Pudziana?
Co zrobią z Grekiem i Aleksandrem?
Czy Waluś dostanie kogoś wymagającego (może Piliafasa?) i czy warto jeszcze stawiać na Wiśnie (przynajmniej na razie)?
Skoro walka Moks spodobała się Martinowi i sam o tym mówił to jakie mają plany dotyczące jego przyszłości w KSW?
 
O ile wiemy, że Mańkowski dostanie Saidova, a Bedorf na KSW22 prawdopodobnie Nastule to co do innych:




Nastula ewentualnie zawalczy z Bedorfem, ale dopiero w swojej drugiej walce w KSW.




Co zrobią z Grekiem i Aleksandrem?


Zapewne to co z większością zagranicznych zawodników.
 
@ Kaczka


Gdybym nie chciał poznać zdania składu szszsz to bym tutaj tego nie pisał....
 
1. jak widzicie przyszlość Pawła Nastuli, potencjali przeciwnicy i jak dlugo w ksw.



2. co się stało z Piliafiasem, ze wypadł o 180 stopni inaczej, niż większość zakładała.



3. co z MMA Attack ?



4. czemu żadna federacja nie organizuje eventów na dolnym śląsku ?
 
4. czemu żadna federacja nie organizuje eventów na dolnym śląsku ?






tez mnie to wkurwia, ostatni raz cos konkretnego to byl event z heldem i silva w walce wieczoru, przeciez hala stulecia jest dosyc duza
 
Ale ja do GLF piję ziomeczku.


wypierdalaj-gnoju-pl-ffffff-2
 
Mam 2 pytania na temat sędziowania/punktacji w walce Bisping vs Stann.



W 1 rundzie Bisping trafial wiecej i przede wszystkim celniej. Czy akcja z koncowki rzeczywiscie wystarczyla zeby dac 10:9 dla Stanna?



W 2 rundzie ok. 2-3 min Bisping wykonal pierwszy z rzutow z wyniesieniem a Stann odpowiedział sweepem. Czy jako sędziowie potraktowalibyście te dwie akcje jako równoważące się?
 
Pytam sie juz po raz dziesietny kiedy materiał z akulis ksw 20 . Pytanie do Kowalika , tak obiecywał i lipa
 
Back
Top