Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Raczej nie zestawia JDS z Carwinem w obawie przed porazka, beda go trzymac na zwyciezce Cain-Brock, chyba ze przegra z Nelsonem
 
Jest jeszcze kilku solidnych gości, z którymi nie walczył, choćby Rothwell czy Russow (nie kojarzę bym słyszał o planowanych dla nich walkach). IMHO z takimi nazwiskami Carwin powinien walczyć by ponownie znaleźć się w stawce kandydatów do tytułu.
 
Teraz tak powaznie. Wiem, ze z przyczyn obiektywnych temat troche sie zdeaktualizowal ale jednak przydalaby sie w szczece mala erata do oceny walki Kita - Grabowski, interesuje mnie szczegolnie co Tidzej o niej sadzi po publikacji tych zdjec przez "oboz" Pitbulla.
 
Przełożona na jutro bo chcemy zrobić w szerszym składzie.


Nie widzę sensu rozgrzebywać jeszcze raz tematu Kita - Grabowski w Szczęce. Nie wiem dokładnie jak miałbym zmienić zdanie na podstawie tych zdjęć, utrzymywałem, że pierwotne rozcięcie powstało od kopnięcia Damiana a z tego co pamiętam to w audycji rozważaliśmy werdykt w wszystkich możliwych przypadkach.
 
Jesli tak to rzeczywiscie nie ma sprawy. Ja jednak nawet po ponownym odsluchaniu odnioslem wrazenie, ze Twoja ocena decyzji o przerwaniu walki i ogloszeniu zwyciestwa Damiana byla negatywna.Przy podkresleniu slow "odnioslem wrazenie". Na SS czekam w kazdym razie niecierpliwie jak zawsze. Pozdrawiam.
 
Przepraszam za drazenie tematu, ja nie twierdze, ze to ma jakies fundamentalne znaczenie. Chodzilo mi bardziej o to aby po poswieceniu kilkunastu minut na rozwazanie wielu wariantow po tej walce, znalesc kolejne 2 na przyznanie, ze Damian wygral w ladnym stylu po kopnieciu na glowe Kity z parteru, a nie w wyniku nadziania sie rywala na mikrofon ( reklame, monitor ... ). A walka z gory jest slabsza strona Kity. No chyba, ze nie jest ?
 
VaeVictis jak dobrze pamiętam oddaliśmy Damianowi, że przygotowanie tego kopnięcia było znakomitą strategią, właśnie dlatego, że Michał ma złe nawyki stojąc z góry w gardzie.
 
Bardzo jestem ciekaw czy dysponujecie jakimis danymi co do ogladalnosci SF i UFC na Orange Sport ? Chodzi glownie o to czy sa one satysfakcjonujace dla szefow stacji. Interesuje mnie to zwlaszcza w kontekscie zapowiadanych walk Polakow w WEC, Bellatorze i UFC. Czy sa jakies realne szanse na to, ze OS bedzie to transmitowac ?
 
Kwestia umowy FEG z PUJI


A do tego powrót cyklu "Tanio Skóry nie Sprzedam" i pogłoski o tzw walce Butterbeana z Pudzillą...


A do tego sprawa Shieldsa w UFC i WW....
 
Pytanie kluczowe, kiedy bedzie nastepna SS ?
Tak powaznie to moze troche o WEC z Jewtuszka i Bellatorze z Grabowkim. Zwlaszcza, ze pierwszy przeciwnik Damiana juz znany.
Venom - mam nadzieje, ze urlop byl udany i zdrowie juz dopisuje. Pozdrawiam.
 
Bo urlop albo jest udany albo zdrowotny :)


A co do SSS to nie myśleliście o wydłużeniu audycji i zapraszaniu zawodników/trenerów pod kątem tematycznym danej audycji? W amerykańskich podcastach to fajnie wychodzi.
 
Swietny pomysl. Pierwsza propozycja z mojej strony to Tidzej odpytujacy Krzysztofa Kosedowskiego na temat jego treningow z Pudzianem.
 
Back
Top